Author Topic: Automatické prodlužování licence  (Read 4399 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

REDACTED

  • Guest
Automatické prodlužování licence
« on: January 09, 2018, 11:27:20 AM »
Včera jsem si chtěl objednat (a zaplatit :-) roční licence Avast. Při objednávání jsem narazil na automatické prodlužování licence (a automatické strhávání peněz), které nelze předem vypnout. Tedy jsem si nic nekoupil, jelikož s tímto přístupem mám zásadní problém (počínaje od bank, pokračováním u telefonním operátorů a prodejců elektřiny). Tohle téma už tu je déle než rok a Avast s tím nic nedělá, tedy ho asi zas tak moc nezajímáme??? A to, že si ji mohu následně vypnout a ještě přitom hledat přes který kanál jsme si ji pořídil, no to není o moc lepší ....

Offline Milos

  • Avast team
  • Super Poster
  • *
  • Posts: 2293
Re: Automatické prodlužování licence
« Reply #1 on: January 10, 2018, 01:30:59 PM »
Dobry den,
automaticke prodluzovani jde vypnout pri objednavani viz obrazek v priloze. Bohuzel je to nestastne pojmenovane :(

Milos

REDACTED

  • Guest
Re: Automatické prodlužování licence
« Reply #2 on: February 12, 2018, 08:05:00 PM »
Prosim Vás,
vy predávate v Európe produkt Avast prostredníctvom firmy
Digital River Ireland, Ltd.

Lebo zakúpil som si službu Avast-password, 1 počítač a 1 rok za 9,99eur dňa 24.12.2017 . Dnes mi na mojom Paypal účte strhli 79,99 eur za ročné predĺženie, ale s údivom som zistil, že beneficiary je spomínaná firma Digital River. Čo som si predtým nevšimol. Je to vporiadku? Lebo pod pobočkami Avastu vo svete som Írsko nenašiel.

M.K.

Offline Milos

  • Avast team
  • Super Poster
  • *
  • Posts: 2293
Re: Automatické prodlužování licence
« Reply #3 on: February 13, 2018, 09:56:37 AM »
Dobry den,
ano, je to v poradku.

Milos

REDACTED

  • Guest
Re: Automatické prodlužování licence
« Reply #4 on: March 16, 2018, 07:51:18 PM »
Zdravíčko,
když nechci automatické prodlužování..... a nevím co bylo zaškrtnuto při instalaci.

poradíte kam na toto nastavení? snad se mi probůh něco za dva roky nestrhne automaticky?!
Děkui

REDACTED

  • Guest
Re: Automatické prodlužování licence
« Reply #5 on: March 17, 2018, 10:02:13 AM »
Dobrý den, chci se zeptat. Při prodlužování licence mi po zaplacení platby nešel aktualizovat účet, pořád to psalo chybu. Tak jsem zaplatila ještě jednou a podruhé vše šlo v pořádku. Nyní mám ale jednu volnou licenci, která má platnost do 19.1.2019. Co teď s tím? Dá se to nějak zrušit, nebo zadat na další rok?

Offline Milos

  • Avast team
  • Super Poster
  • *
  • Posts: 2293
Re: Automatické prodlužování licence
« Reply #6 on: March 19, 2018, 10:15:10 AM »
Zdravíčko,
když nechci automatické prodlužování..... a nevím co bylo zaškrtnuto při instalaci.

poradíte kam na toto nastavení? snad se mi probůh něco za dva roky nestrhne automaticky?!
Děkui
Dobry den,
zkuste procist toto: https://support.avast.com/cs-cz/article/Cancel-Digital-River-auto-renewal

Milos

Offline Milos

  • Avast team
  • Super Poster
  • *
  • Posts: 2293
Re: Automatické prodlužování licence
« Reply #7 on: March 19, 2018, 10:19:10 AM »
Dobrý den, chci se zeptat. Při prodlužování licence mi po zaplacení platby nešel aktualizovat účet, pořád to psalo chybu. Tak jsem zaplatila ještě jednou a podruhé vše šlo v pořádku. Nyní mám ale jednu volnou licenci, která má platnost do 19.1.2019. Co teď s tím? Dá se to nějak zrušit, nebo zadat na další rok?
Dobry den,
kontaktujte nasi podporu pres: https://support.avast.com/cs-cz

Milos

REDACTED

  • Guest
Re: Automatické prodlužování licence
« Reply #8 on: March 22, 2018, 07:38:25 PM »
Zdravíčko,
když nechci automatické prodlužování..... a nevím co bylo zaškrtnuto při instalaci.

poradíte kam na toto nastavení? snad se mi probůh něco za dva roky nestrhne automaticky?!
Děkui
Dobry den,
zkuste procist toto: https://support.avast.com/cs-cz/article/Cancel-Digital-River-auto-renewal

Milos

Děkuji Vám za reakci,ale...... Chyba serveru
Chyba:

Nemůžeme provést zvolenou akci. Omlouváme se za tuto obtíž.

Číslo chyby:  SIT_000002

Offline Milos

  • Avast team
  • Super Poster
  • *
  • Posts: 2293
Re: Automatické prodlužování licence
« Reply #9 on: March 23, 2018, 11:18:06 AM »
Zdravíčko,
když nechci automatické prodlužování..... a nevím co bylo zaškrtnuto při instalaci.

poradíte kam na toto nastavení? snad se mi probůh něco za dva roky nestrhne automaticky?!
Děkui
Dobry den,
zkuste procist toto: https://support.avast.com/cs-cz/article/Cancel-Digital-River-auto-renewal

Milos

Děkuji Vám za reakci,ale...... Chyba serveru
Chyba:

Nemůžeme provést zvolenou akci. Omlouváme se za tuto obtíž.

Číslo chyby:  SIT_000002
Dobry den,
jake kroky vedly k teto chybe? Na co jste kliknul, co jste vyplnil?

Diky,
Milos