Author Topic: synchronizace avast passwords - neexistujici zarizeni  (Read 2426 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

REDACTED

  • Guest
synchronizace avast passwords - neexistujici zarizeni
« on: March 01, 2018, 03:13:47 PM »
Dobry den, chtel bych pouzivat aplikaci avast passwords, ale nemuzu ji synchronizovat, jelikoz po me chce potvrzeni na jinem zarizeni. Ja jiz ale zadne dalsi zarizeni nemam, jak to mohi resetovat a zacit od nuly?

REDACTED

  • Guest
Re: synchronizace avast passwords - neexistujici zarizeni
« Reply #1 on: March 05, 2018, 09:18:34 AM »
Dobry den,

napiste mi prosim do zprav vasi emailovou adresu, kterou pouzivate pro synchronizovani.

REDACTED

  • Guest
Re: synchronizace avast passwords - neexistujici zarizeni
« Reply #2 on: March 17, 2018, 11:01:14 AM »
Dobry den, mam ten stejny problém. Uz si nevim rady a obnovovaci meil s odkazem restore je nefunkcni :-(

REDACTED

  • Guest
Re: synchronizace avast passwords - neexistujici zarizeni
« Reply #3 on: April 18, 2018, 05:24:05 PM »
Dobrý den.Před týdnem jsem byl nucen reinstalovat windows a bohužel jsem přišel o data v heslech avast. Pokud zadám synchronizaci v nastavení hesel napíše mi to synchronizační číslo které ale nemohu použít protože mobil který jsem použil pro synchronizaci už nemohu použít a nemám ani email který mi byl prý poslán při první synchronizaci. Jde nějak resetovat stávající databáze a synchronizovat novou s jiným zařízením. Děkuji za odpověď.

Offline Martin Kvetko

  • Avast team
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 308
Re: synchronizace avast passwords - neexistujici zarizeni
« Reply #4 on: April 20, 2018, 11:44:32 AM »
Pokud mate podobny problem se synchronizaci tohoto typu zkuste nejprve pouzit tento navod:
https://support.avast.com/en-eu/article/92

Pokud nenajdete uvedeny email, nebo neznate prvotni hlavni heslo, ktere je v prubehu procesu vyzadovano je jedinou moznosti reset vaseho synchnronizacniho uctu.

Pokud se rozhodnete pozadat o reset, prosim vypnete nejprve synchnizaci na vsech vasich stavajicich zarizenich a pote mi poslete zadost o reset emailem na adresu kvetko@avast.com pripadne se obratte na oficialni zakaznickou podporu avastu.

Email musi odejit z emailoveho uctu, ktery pro synchronizaci pouzivate. Jakmile reset provedu, zaslu vam potvrzeni a vy muzete zacit synchronizaovat svoje stavajici data.

UPOROZNENI reset synchronizace znamena, ze veskera data, ktere jste do te doby odeslali do synchronizacniho uctu budou ztracena, data ktera mate aktualne ulozena lokalne vam samozrejme zustanou.