Author Topic: Nefunkční stránky Aukro.cz v prohlížeči Avast SafeZone  (Read 1732 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

REDACTED

  • Guest
Nefunkční stránky Aukro.cz v prohlížeči Avast SafeZone
« on: March 15, 2018, 03:37:43 PM »
Dobrý den, 14.3. 2018 v prohlížeči Avast SafeZone přestaly fungovat stránky Aukro (naprosto, nelze je zobrazit), přičemž v ostatních prohlížečích fungují normálně. Také máme dlouhodobý problém s automatickým připínáním ikony Avast SafeZone na dolní lištu, pokud ikonu odepnete, tak se tam ihned při dalším spuštění programu sama automaticky připne. Bohužel se mi na FB Avast nepodařilo dotaz připnout a na soukromou zprávu nikdo nereagoval,  píši tedy sem, budu rád za jakékoli doporučení. Osobně Windows nepoužívám, mám Linux, ale maminka Windows a Avast SafeZone běžně používá. Antivirus a Win7 jsou aktualizované. Krom toho, ty kódy k opisování pro vložení dotazu jsou skutečně nečitelné a bez správného opsání sem dotaz nevložít, již to opisuji 10 minut - The letters you typed don't match the letters that were shown in the picture, S pozdravem Marek Dvořáček
« Last Edit: March 15, 2018, 10:24:46 PM by krabiceakrabicky »

REDACTED

  • Guest
Re: Nefunkční stránky Aukro.cz v prohlížeči Avast SafeZone
« Reply #1 on: March 15, 2018, 10:28:45 PM »
Na zprávu na FB mi Avast dnes odpověděl, děkuji. Avast SafeZone je prý již nepodporovaný, tedy jsem ho dle rady odinstaloval a dal jiný prohlížeč. Vše jde OK, děkuji