Author Topic: SAVE ZONE  (Read 2943 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Josef63

  • Newbie
  • *
  • Posts: 9
SAVE ZONE
« on: March 23, 2018, 06:59:35 PM »
Dobrý den, před nedávnem mi zmizela SAVE ZONA. Bez komentáře. Najednou byla pryč. Po dlouhém hledání (na jiných servrech, ne Avast)jsem zjistil že, tam byla chyba a bylo možno se dostat do mého počítače. Další informace byla, že chyba byla vyřešena. Další informace a to od Avastu stále je - že mi po odstranění chyby bude ZONA automaticky nainstalována. Vzhledem k tomu, že je to součást placeného programu AvastPremier žádám o vysvětlení. Zanedlouho mi končí licence, a já platil za zmrzačený Avast. Děkuji za vysvětlení a snad i o nápravu! Josef63.

Offline MartinZ

  • Advanced Poster
  • **
  • Posts: 1057
  • Product Manager
Re: SAVE ZONE
« Reply #1 on: March 27, 2018, 06:41:10 PM »
Dobry den,

do mesice predstavime novy browser ktery bude mozne doinstalovat. Puvodni SafeZone browser jsme bohuzel museli ukoncit, jelikoz nam skoncila licence na jeho pouzivani. Novy browser je uz ciste nas a podobna situace nenastane.

Offline Josef63

  • Newbie
  • *
  • Posts: 9
Re: SAVE ZONE
« Reply #2 on: April 01, 2018, 10:31:20 AM »
To není dobrá odpověď. Chápu licenční podmínky, ale to znamená, že jste si nechali platit za něco,
co jste nedodrželi. A to není  korektní jednání.
Korous.

Offline penzista

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 20
Re: SAVE ZONE
« Reply #3 on: April 03, 2018, 02:36:23 PM »
Quote
To není dobrá odpověď. Chápu licenční podmínky, ale to znamená, že jste si nechali platit za něco,
co jste nedodrželi. A to není  korektní jednání.
Korous.
Úplne s Vami súhlasím
Peter

Offline xobal

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 29
Re: SAVE ZONE
« Reply #4 on: April 04, 2018, 03:16:55 PM »
To není dobrá odpověď. Chápu licenční podmínky, ale to znamená, že jste si nechali platit za něco,
co jste nedodrželi. A to není  korektní jednání.
Korous.

Nebyl náhodou prohlížeč Safe Zone poskytován zdarma i pro Avast Free? Nejednalo se tedy o placený doplněk, a tudíž Vám žádná škoda nemohla vzniknout.

Offline Endt

  • Avast team
  • Full Member
  • *
  • Posts: 141
Re: SAVE ZONE
« Reply #5 on: April 10, 2018, 02:05:25 PM »
Dobry den,

novy prohlizec najdete zde: https://www.avast.com/cs-cz/secure-browser
Ad licencni podminky: Prohlizec byl a je zadarmo :)

Hezky den,
B.