Author Topic: obnovená vámi námi zrušená zkušební verze  (Read 2429 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

REDACTED

  • Guest
obnovená vámi námi zrušená zkušební verze
« on: March 29, 2018, 04:14:58 PM »
Zdravím, jak je možné zrušit automatickou obnovu zkušební licence čím bychom přešli na předraženou placenou verzi z vaší strany, když jsme licenci rušili sami v účtu dne 14.3. a bylo to potvrzeno emailem? Dnes jsme byli varováni že dojde za 14 k prodloužení přičemž váš produkt již na pc ani nemáme, a licence byla zrušená a zrušení potvrzené. To si děláte co chcete když nevidíte aktivitu, ha mrtvý účet rovná se prachy za nic? Pár restů u nás máte a teď další, nejedná se o vědomé změny údajů dělané vaší stranou za účelem získání částky alespoň na nějakou dobu že ne. Děkujeme za vysvětlení jak k tomuto nedopatření mohlo asi dojít. Čecháková, Stropek

Offline Milos

  • Avast team
  • Super Poster
  • *
  • Posts: 2293
Re: obnovená vámi námi zrušená zkušební verze
« Reply #1 on: March 29, 2018, 05:17:41 PM »
Dobry den,
postup pro zruseni automatickeho prodluzovani licence je zde: https://support.avast.com/cs-cz/article/Cancel-Digital-River-auto-renewal

Milos

REDACTED

  • Guest
Re: obnovená vámi námi zrušená zkušební verze
« Reply #2 on: March 30, 2018, 06:25:24 PM »
Ale já nechci nic zrušit, už jsem to udělala a po 2 týdnech mi přišel email že je zkušební licence aktivní, dodám obrázky, ty řeknou víc.  Jeden je tam 2x, aby bylo bidět všechno. Tak a teď prosím o jasnou a naprosto dokonalou odbornou odpověď jak se to asi mohlo stát. Vhledem k tomu že nemám s vaší firmou dobré vztahy a nový čistič přestal fungovat po 3 dnech jsem ho nejdřív odinstaloval a následně zrušil automatické předplatné. Chci vědět jméno toho kdo nám to opět aktivoval! Stropek, Čecháková



Vaše služba Automatické obnovy licence je vypnutá

Dobrý denJiri Stropek,

Na vaši žádost jsme pozastavili službu Automatické obnovy licence. To znamená, že licence vašeho produktu Avast Cleanup Premium (30denní zkušební verze) – 1 počítač, 1 rok vyprší 13. dubna 2018.

Pokud jste spokojeni s programem Avast, ale chcete mít větší kontrolu nad svými platbami, můžete jednoduše obnovit předplatné ručně.

      OBNOVIT     
Chcete změnit nastavení služby?

Pokud jste službu Automatické obnovy licence nedopatřením vypnuli, můžete ji znovu zapnout na adrese avast.com/find-order.

Pomozte nám zlepšit naše služby

Zajímá nás, proč jste si vypnuli službu Automatické obnovy licence. Ať už to byla cena, nákup nového PC nebo úplně jiný důvod, dejte nám o něm prosím vědět a pomozte nám tím trvale zlepšovat naše služby.

To je jako bílá a černá a mezi tím osel

A ještě bych dodal že nikdy neignorujte podobná sdělení i když jste něco deaktivovali, pak budete o tisíc korun lehčí a ještě to bude vaše vina. A Avastem ven, ať ho nabízejí prodejcům, ti mají přímé kontakty a ne se domlouvat anglicky jako hňup. Opět námět na Čoiku, jinak to nevidíme.


« Last Edit: March 30, 2018, 06:34:58 PM by Andrea308 »

REDACTED

  • Guest
Zrušení zrušené automatické bonovy
« Reply #3 on: March 30, 2018, 06:47:44 PM »
Ale já nechci nic zrušit, už jsem to udělala a po 2 týdnech mi přišel email že je zkušební licence aktivní, dodám obrázky, ty řeknou víc.  Jeden je tam 2x, aby bylo bidět všechno. Tak a teď prosím o jasnou a naprosto dokonalou odbornou odpověď jak se to asi mohlo stát. Vhledem k tomu že nemám s vaší firmou dobré vztahy a nový čistič přestal fungovat po 3 dnech jsem ho nejdřív odinstaloval a následně zrušil automatické předplatné. Chci vědět jméno toho kdo nám to opět aktivoval! Stropek, Čecháková



Vaše služba Automatické obnovy licence je vypnutá

Dobrý denJiri Stropek,

Na vaši žádost jsme pozastavili službu Automatické obnovy licence. To znamená, že licence vašeho produktu Avast Cleanup Premium (30denní zkušební verze) – 1 počítač, 1 rok vyprší 13. dubna 2018.

Pokud jste spokojeni s programem Avast, ale chcete mít větší kontrolu nad svými platbami, můžete jednoduše obnovit předplatné ručně.

      OBNOVIT     
Chcete změnit nastavení služby?

Pokud jste službu Automatické obnovy licence nedopatřením vypnuli, můžete ji znovu zapnout na adrese avast.com/find-order.

Pomozte nám zlepšit naše služby

Zajímá nás, proč jste si vypnuli službu Automatické obnovy licence. Ať už to byla cena, nákup nového PC nebo úplně jiný důvod, dejte nám o něm prosím vědět a pomozte nám tím trvale zlepšovat naše služby.

To je jako bílá a černá a mezi tím osel

A ještě bych dodal že nikdy neignorujte podobná sdělení i když jste něco deaktivovali, pak budete o tisíc korun lehčí a ještě to bude vaše vina. A Avastem ven, ať ho nabízejí prodejcům, ti mají přímé kontakty a ne se domlouvat anglicky jako hňup. Opět námět na Čoiku, jinak to nevidíme.
« Last Edit: March 30, 2018, 06:54:36 PM by Andrea308 »