Author Topic: Zrušení nezrušení automatického předplatného  (Read 3390 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

REDACTED

  • Guest
Zrušení nezrušení automatického předplatného
« on: March 29, 2018, 09:14:39 PM »
Dobrý den ,
 Před 10 dny jsem si aktivoval Avast Cleanup Premium 60 denní zkušební verzi . Již po 10 dnech jsem zjistil že tento program mi nevyhovuje a není to nic pro mě . Poté jsem navštívil tomu určené stránky a zrušil jsem automatické prodloužení .... teda aspon v to doufám jelikož mě trápí pár matoucích věcí . Po přihlášení na stránku https://store.avast.com/DRHM/store?Action=DisplayCustomerServiceOrderSearchPage&SiteID=avast&Locale=cs_CZ mám v úvodní tabulce napsané : Typ prolongace    - automatická . Po kliknutí na kolonku správa subskripce je v tabulce napsáno : Stav předplatného - Zrušeno . Na Avast učtu se již možnost zrušení nezobrazuje . Takže by mě zajímalo jestli je  mé automatické prodloužení zrušeno a můžu program odinstalovat a již se nebát automatickému odečtu peněz z mého učtu nebo ne ?

« Last Edit: April 05, 2018, 02:46:07 PM by Václav26 »

REDACTED

  • Guest
Re: Zrušení automatického předplatného
« Reply #1 on: March 30, 2018, 06:46:43 PM »
Ahoj, měl by ti dojit email o deaktivaci ale pozor, nám přišel další i když jsme produkt dávno vyřadili z provozu a automatické prodloužení zrušili, po 14 dnech nám přišlo že za 14 dnů najedou na plně placenou formu. Vyřeším to lehce, všechny peníze dám na spořící účet a dalí den je tam vrátím. To ti už nenaúčtují. Je zvláštní že k nepříjemným tématům nemají modíky, že?  8) 8) Stropek a Čecháková

REDACTED

  • Guest
Re: Zrušení nezrušení automatického předplatného
« Reply #2 on: April 05, 2018, 02:55:28 PM »
Žádný mail , žádná reakce moderátoru :(

Offline Milos

  • Avast team
  • Super Poster
  • *
  • Posts: 2294