Author Topic: Špatně zadaný email  (Read 3104 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

REDACTED

  • Guest
Špatně zadaný email
« on: April 26, 2018, 03:30:44 PM »
Dobrý den, chtěla bych poprosit o pomoc. Při zadávání emailové adresy pro komunikaci s Avastem jsem udělala chybu a teď mi nechodí žádná pošta. Potřebovala bych to někde opravit a získat všechny emaily poslané na špatnou adresu.Dá se to prosím nějak zařídit?

Offline Milos

  • Avast team
  • Super Poster
  • *
  • Posts: 2293
Re: Špatně zadaný email
« Reply #1 on: April 27, 2018, 10:51:02 AM »
Dobry den,
obratte se, prosim, na nasi podporu: https://support.avast.com/cs-cz/contact/enter/

Milos

REDACTED

  • Guest
Re: Špatně zadaný email
« Reply #2 on: May 10, 2018, 09:31:04 AM »
Dobrý den,

obracím se na vaši podporu už skoro měsíc...
Poradíte mi prosím, jak mám zadat svůj problém do předem nastavených dotazů, když nemám žádné číslo objednávky ( vše bylo poslané na špatně zadaný email)
Když chci zaslat znovu kopii smlouvy, tak odpověď je že můj email není ve vaší evidenci. Ano není, mám špatně zadaný email a nemám ho jak opravit.

Potřebuju opravit email ve vaší evidenci.... Nemam poslané emaily, nemám číslo objednávky a nemám licenční číslo.... Jediné co mám jsou stržené peníze z mojí karty za dva produkty v hodnotě 1190,- a 790,- Kč, nemám ani produkt ani peníze.....

Offline Vladimir Hornicek

  • Avast team
  • Jr. Member
  • *
  • Posts: 25
  • Customer Retention Supervisor
Re: Špatně zadaný email
« Reply #3 on: May 10, 2018, 01:06:42 PM »
Dobrý den,

obracím se na vaši podporu už skoro měsíc...
Poradíte mi prosím, jak mám zadat svůj problém do předem nastavených dotazů, když nemám žádné číslo objednávky ( vše bylo poslané na špatně zadaný email)
Když chci zaslat znovu kopii smlouvy, tak odpověď je že můj email není ve vaší evidenci. Ano není, mám špatně zadaný email a nemám ho jak opravit.

Potřebuju opravit email ve vaší evidenci.... Nemam poslané emaily, nemám číslo objednávky a nemám licenční číslo.... Jediné co mám jsou stržené peníze z mojí karty za dva produkty v hodnotě 1190,- a 790,- Kč, nemám ani produkt ani peníze.....

Emailová adresa byla opravena.

Byla Vám zaslána odpověď na Váš tiket 06465754, kde naleznete Váš klíč.

REDACTED

  • Guest
Re: Špatně zadaný email
« Reply #4 on: May 14, 2018, 04:15:15 PM »
Dobrý den,

děkuji vám i celému týmu, velice jste mi pomohli.

S podravem Věra