Author Topic: Platba Avast kartou  (Read 2413 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

REDACTED

  • Guest
Platba Avast kartou
« on: May 24, 2018, 09:01:35 PM »
Tak nevím jestli si ze mě dělá Avast srandu,buď jsem trtl já a nebo pánové z Avastu.Mám zautomatizované placení Avastu kartou,teď mi došel email,že nelze zaplatit další roční prodloužení služby z důvodu konce platnosti karty, moje karta končí až  v roce 2020.Zřejmě si dopisuji s automatem,protože si mele stále to samé,i když udělám změnu,stále to tam nikdo nechápe. Na českém avastu zřejmě není nikdo s kým by se dalo promluvit. Máte někdo schůdnou radu? Děkuji. :'(

REDACTED

  • Guest
Re: Platba Avast kartou
« Reply #1 on: May 28, 2018, 04:19:40 PM »
Ptám se sám sebe,proč by se mi tu někdo z Avast menú podal nějaké rozumné vysvětlení? Asi je to nad jejich chápání,no nedivím se,já to také nechápu,nechám,podle avastmenú mou kartu dosloužit,a poohlédnu se po jiném Antiviru,pokud možno s CZ pdporou.Za ty roky už mohli na HL.stránkách cz.podporu mít,mohou-li tam mít podporu pro jiné země,a také se mi nelíbí že vzniklé problémy se neřeší mimo jiné po telefonu,ale jen emajlama,a ktomu s automatem! :-\

Offline Vladimir Hornicek

  • Avast team
  • Jr. Member
  • *
  • Posts: 25
  • Customer Retention Supervisor
Re: Platba Avast kartou
« Reply #2 on: May 29, 2018, 10:19:24 AM »
Dobrý den,

Váš dotaz se již řeší v tiketu 06599321.

Email, který jste obdržel byl chybný. Autorenewal byl již pro Vaši objednávku zrušen.