Poll

reklamace

nevyžádaná platby
7 (70%)
neobjednaný produkt
3 (30%)

Total Members Voted: 10

Author Topic: Avast assist - neobjednaný  (Read 6922 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline vrabec.adam

  • Newbie
  • *
  • Posts: 1
Avast assist - neobjednaný
« on: August 31, 2020, 07:36:39 AM »
Dobrý den,
Dne 25.8.2020 proběhla z mého účtu platba za avast assist, který jsem si neobjednal. Cena 1190,-. Nepřišlo mi žádně potvrzení na email tudiž neznam ID objednavky. Rád bych se zeptal jestli je možne to nějak reklamovat.?
Součástí mého účtu je předplatné pro Avast Premium Security a Avast Cleanup Premium. Vlastně vubec nevím co se zaplatilo. Ukradl mi někdo udaje ke kartě ? nevim jak je to možné.
Děkuji za odpověd.

U transakce není uveden ani variabilní symbol ani specifický symbol.
Transakce je vedena jako platba kartou.
Jako místo platby je uvedeno AVAST ASSIST, CY
Jméno plátce: Adam Vrabec
Platba byla stržena z účtu banky Mbank

Offline Milos

  • Avast team
  • Super Poster
  • *
  • Posts: 2293
Re: Avast assist - neobjednaný
« Reply #1 on: August 31, 2020, 10:37:52 AM »
Dobrý den,
kontaktujte naši podpodu přes support.avast.com. Kdyby to někde chtělo povinně vyplnit číslo objednávky, tak tam dejte samé nuly.

S pozdravem,
Miloš

Offline Jiří285

  • Newbie
  • *
  • Posts: 1
Re: Avast assist - neobjednaný
« Reply #2 on: May 10, 2021, 01:58:32 PM »
Dobrý den,
potýkám se obdobným problémem, kdy mám na svém účtě aktuálně zablokované 3 platby z mojí platební karty, přičemž si nejsem vědom žádné služby, kterou bych zakoupil či předobjednal a byly tedy s blokacemi/platbai párovány. Blokace mi vytváří platby na účet * 0466 AVAST ASSIST CY. Jedná se o částky ve výši 790,- a 880,- a 1190,-.  O jaké blokace se prosím jedná, či jakým způsobem postupovat? Děkuji a s podravem.
Jirka

Offline prokopes_

  • Avast team
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 234
Re: Avast assist - neobjednaný
« Reply #3 on: May 11, 2021, 12:40:18 PM »
Dobry den, kontaktujte prosim nasi podporu pomoci tohoto formulare: https://support.avast.com/cs-cz/contact/sales_other_general_pc_avast-premium-security

Offline petr.fatina

  • Newbie
  • *
  • Posts: 1
Re: Avast assist - neobjednaný
« Reply #4 on: May 25, 2021, 09:41:08 AM »
Dobrý den,

mám stejný problém, včera jste si blokli 1190,- Kč na mém účtu já vůbec nevím za co, nic od vás nevyužívám. Už jsem psal na podporu.
Dále jsem zjistil, že mé pozornosti už utekla tato platba loni ve výši 790,- Kč. ŽÁDÁM O OKAMŽITÉ ZRUŠENÍ STRHÁVÁNÍ PENĚZ Z MÉ KARTY A VRÁCENÍ MINIMÁLNĚ POSLEDNÍ ČÁSTKY!!!

Děkuji
Fatina