Author Topic: Nelze využít odměnu za doporučení  (Read 5607 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline sepie

  • Newbie
  • *
  • Posts: 11
Nelze využít odměnu za doporučení
« on: July 02, 2018, 01:15:56 PM »
Avast Free 18.5 ( ale i v předchozí verzi 18.4...)
Na straně Doporučení chybí nějaký posuvník, aby se dalo scrollovat v části VAŠE ODMĚNY. Viz obrázek a využít odměnu za doporučení zobrazenou v dolní části obrazovky.
« Last Edit: July 03, 2018, 06:50:24 AM by sepie »

Offline sepie

  • Newbie
  • *
  • Posts: 11
Re: Nelze využít odměnu za doporučení
« Reply #1 on: July 20, 2018, 08:18:03 PM »
Nevím co se změnilo, subverzi zaznamenanou nemám. Nyní jde v nabídce rolovat kolečkem myši, což před tím nešlo, takže OK.

Offline sepie

  • Newbie
  • *
  • Posts: 11
Re: Nelze využít odměnu za doporučení
« Reply #2 on: August 14, 2018, 10:40:44 AM »
No tak už to opět nejde :( žádná aktualizace programu neproběhla.

Po aktualizaci na 18.6.2349 to stále nejde, takže odměnou je najít si jiný antivirus ;-)
« Last Edit: August 28, 2018, 06:16:58 PM by sepie »

Offline pospec202

  • Newbie
  • *
  • Posts: 1
Re: Nelze využít odměnu za doporučení
« Reply #3 on: May 25, 2021, 09:33:13 AM »
taky mám tento problém, momentálně využívám první odměnu, s koupeným rozšířením na 10 pc, mezitím jsem kamarádům na pc doporučil avast a při 10. pc, zmizela kolonka Moje odměny. Takže fakt super :D přemýšlel jsem, že bych si avast i koupil, ale asi radši půjdu do Esetu

Offline Lukinno

  • Newbie
  • *
  • Posts: 3
Re: Nelze využít odměnu za doporučení
« Reply #4 on: May 26, 2021, 08:29:56 PM »
taky mám tento problém, momentálně využívám první odměnu, s koupeným rozšířením na 10 pc, mezitím jsem kamarádům na pc doporučil avast a při 10. pc, zmizela kolonka Moje odměny. Takže fakt super :D přemýšlel jsem, že bych si avast i koupil, ale asi radši půjdu do Esetu

Měl jsem podobný problém, včera jsem kontaktoval podporu Avastu, ta mi dnes vysvětlila co se děje

Cituji z přijatého emailu:

"Program doporučení byl dočasně pozastaven a naši vývojáři již pracují na jeho opětovném přidání. V současné době nemám informaci, kdy bude opět přístupný. Do vyřešení této situace jsem pod Váš účet vytvořil licenci Avast Premium Security pro více zařízení na dva měsíce zdarma"

Pokud jsi měl opravdu stejný problém, tak bych neváhal kontaktovat podporu - minimálně za mě řešení dostačující  :)
V opačném případě, pokud na danou licenci nespěcháš, tak je také řešením počkat - podle všeho se program nezrušil, pouze "pozastavil"