Author Topic: Jak zakázat, zrušit obtěžující nabídky?  (Read 7121 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

REDACTED

  • Guest
Jak zakázat, zrušit obtěžující nabídky?
« on: July 20, 2018, 03:11:43 PM »
Dobrý den, mě, ale i jiný známým se často zobrazují výzvy jako: Váš PC je v ohrožení, nebo můžete vyřešit nyní, nebo tvrzení o nějaké hrozbě a klikni pro vyřešení, zaplatit atd. Chápu, že Avast chce nějaký příjem, ale mnoho lidí mě zatěžuje dotazy, že jim antivir hlásí problémy s PC. Avast určitě má radost, když se neznalý prokliká a zaplatí, ale mě i jiné to obtěžuje, jde to nějak zakázat, nebo hledat a zkoušet jiný antivirus?
PS: Mám pocit, že se Avast snížil na úroveň podomních prodejců, nebo jak v TV je označují "šmejdi". Kdy člověk bez znalostí a zkušeností je donucen zaplatit.
Děkuji za info.
Procházka

Offline sepie

  • Newbie
  • *
  • Posts: 11
Re: Jak zakázat, zrušit obtěžující nabídky?
« Reply #1 on: July 20, 2018, 09:36:45 PM »
Jj, souhlas. Chápu přímé nabídky produktů, ale ne zcela pravdivé info o tom co vám "zjistil" v PC za ohrožení, je už pod pás. A ještě popup okna s hláškami u tray. Takovéhle praktiky mají trialové nebo podvodné aplikace či weby. U seriózního produktu byť free to neberu a známým ho již nedoporučuji.

REDACTED

  • Guest
Re: Jak zakázat, zrušit obtěžující nabídky?
« Reply #2 on: July 23, 2018, 10:55:15 PM »
No právě, jsem za poslední dobu smazal Avasta asi z desítky strojů a hledám alernativu. Další PC a NB již neřeším Avastem, ani AVG. Zvažuji u osmiček a desítek jim ponechat jejich od MS. Ale co mám dát těm, co jedou na sedmičkách? Zatím někteří přešli na Kaspersky, ale ne každý chce dát 600 za rok.
Navíc nechápu čecháčský styl komunikace, v anglině a struktura stránek taková, že najít svůj příspěvek je oříšek.
A opisování jejich nečitelných Verifikací + rok. To nechápeš.

Offline Duch

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 60
Re: Jak zakázat, zrušit obtěžující nabídky?
« Reply #3 on: July 25, 2018, 09:06:01 PM »
zakážte komunikáciu avastui.exe vo firewalle  ;D

REDACTED

  • Guest
Re: Jak zakázat, zrušit obtěžující nabídky?
« Reply #4 on: August 04, 2018, 11:01:34 PM »
Duch: Ach jo, oni sem pouští už i děti?

REDACTED

  • Guest
Re: Jak zakázat, zrušit obtěžující nabídky?
« Reply #5 on: September 08, 2018, 10:57:21 PM »
Zrovna jsem se chtěl zeptat na to samé. Strašící reklama o tom, jak je nebezpečné, že mám veřejnou IP adresu mého routeru není zrovna pravdivá. Prý mě může sledovat můj poskytovatel internetu, ale když půjdu přes AVAST VPN, tak mě může sledovat AVAST... to jsem si polepšil ... Navíc veřejnou IP adresu potřebuji protože se potřebuji dostat z práce přes internet domů a k tomu veřejnou IP potřebuji.

No a co se týká ověřování příspěvků v diskuzi, tak to vidím na diskuzním fóru poprvé. K čemu je tedy registrace, když ještě musím podstupovat luštění nečitelných znaků, které musím vystřídat minimálně 10x abych našel něco co lze vyluštit... Jak to tak vypadá, asi vážně s AVAST skončím. To mě za tu buzeraci nestojí.

REDACTED

  • Guest
Re: Jak zakázat, zrušit obtěžující nabídky?
« Reply #6 on: September 09, 2018, 05:13:58 PM »
Víte co, vykašlete se na nějaké odpovědi. AVAST jsem odinstaloval a nainstaloval jsem si Kaspersky Free... Sbohem...

Offline Smradupan

  • Newbie
  • *
  • Posts: 1
Re: Jak zakázat, zrušit obtěžující nabídky?
« Reply #7 on: January 19, 2019, 09:04:34 AM »
Tak tohle je hodně ostudné, hanba Avastu, že na potenciální zákazníky doslova se*e...
Sám si říkám, že ten Avast je horší, než Horst Fuchs ..naposledy mi chtěli vecpat Google Chrome.
Již několikrát jsem byl jako platící zákazník a víte co? Snad jenom tím, že jim zaplatíte, se zbavíte poloviny reklam, jinak se stejně nic neděje.
Avaste, Avaste ..opravdu jsi zklamal!

Offline xct

  • Newbie
  • *
  • Posts: 13
Re: Jak zakázat, zrušit obtěžující nabídky?
« Reply #8 on: January 20, 2019, 05:05:00 PM »
tohle mě pěkně štve i u placených verzí a je to jeden z důvodů, proč už Avast moc nedávám, ač jsem Avast partner a mám tam dealerskou slevu.

U placených verzí to nabízení sice jde vypnout (což ale stejně nejde v případě, kdy nainstaluju zákazníkovi trial a pak po zakoupení dopošlu licenční soubor), ale defaultně je to zapnuté, několik těch nabídek jsem viděl (vypadá to spíš jako varování) a co mě úplně dožralo, že jsem jedný firmě prodal 3-licenci Internet Security, a po čase koukám, že na jednom počítači je zaplacený Premier (který jim to nacpalo), takže platili na jeden počítač dvě licence Avastu, Premier jim to nacpalo v době kdy ta Internet security byla ještě skoro 2 roky platná.

A to, jak u všech nabídek je velký modrý tlačítko "Ano, chci lepší ochranu" (nebo tak nějak) a stranou je nenápadný šedivý "Ne, nechci" považuju taky za dost nefér, u placeného produktu už za vyložený úlet

Offline prouky6

  • Newbie
  • *
  • Posts: 6
Re: Jak zakázat, zrušit obtěžující nabídky?
« Reply #9 on: January 21, 2019, 12:35:39 PM »
Měl jsem free verzi a protože mně štvalo neustálé upozorňování na nejrůznější nebezpečí, která nehrozila, koupil jsem verzi placenou. Bral jsem to jako nepříliš šťastnou marketingovou metodu podpory prodeje. Předpokládal jsem, že se té pitomé reklamy zbavím. Bohužel, dryjáčnické metody marketingu zůstávají nadále i v placené verzi. Poslal bych pana marketingového ředitele na kurz etického marketingu, který by měla společnost velikosti a významu Avastu respektovat a vyznávat.
Někdo tu zmiňoval, že to lze u placené verze vypnout. Prosím, poraďte jak? Dík.

Offline xct

  • Newbie
  • *
  • Posts: 13
Re: Jak zakázat, zrušit obtěžující nabídky?
« Reply #10 on: January 22, 2019, 01:37:24 AM »
Nastavení - Obecné - Popupy - Zobrazovat vyskakovací nabídky jiných produktů Avast