Author Topic: Na Avast Browser se rozpadá obraz internetového vysílání ČT  (Read 6245 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline rado.mir

  • Newbie
  • *
  • Posts: 17
Je to přibližně týden, co jsem postřehl, že nikoliv jen v živém vysílání ČT, ale i u jejich programů v archivu na internetu se kostičkuje obraz, cuká se, rozpadá, apod. Trvá dodnes (24. 8. 2018). Původně jsem tomu nevěnoval moc pozornosti, ale dnes se ochladilo, tak jsem začal být akčnější. Zjistil jsem, že v prohlížeči Mozilla internetové vysílání ČT funguje bez problémů. Naopak na Avast Browser se to týká POUZE České televize. Prima a Nova běží normálně, tedy alespoň ve chvíli, kdy jsem to zkoušel. S tímto zjištěním mně taky dochází, že prohlížeč Avastu měl asi před nedávnem vůbec problémy s některými stránkami (skoro všemi), poněvadž při jejich otevření neustále signalizovaly, že jsou načítány. Ale to už skončilo, takže uvádím jen tak k dobru. O co se tedy jedná v případě s ČT, je moje otázka do fóra? :)

Offline ondrejz

  • Browser QA Team
  • Avast team
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 347
    • Avast Secure Browser
Re: Na Avast Browser se rozpadá obraz internetového vysílání ČT
« Reply #1 on: August 27, 2018, 11:24:42 AM »
Dobrý den,

děkujeme za report. navodím to u sebe taky. Tak to předávám dál aby jsme to pořádně prověřili. Určitě to bude něco v prohlížeči, zatím se neví.

Offline rado.mir

  • Newbie
  • *
  • Posts: 17
Re: Na Avast Browser se rozpadá obraz internetového vysílání ČT
« Reply #2 on: August 27, 2018, 12:37:43 PM »
Dobrý den, ještě jednou,
dodatečně jsem si vzpomněl, že se mně stává na stránkách Seznam.cz, když rozkliknu nějakou zprávu třeba z Novinky.cz, tak stránka je rozpadlá (určitě to není správný termín, ale prostě není v klasické šabloně a vypadá jako polotovar). Musím kliknout zpět a znovu otevřít a pak už se většinou otevře ve správném tvaru. A ještě - stává se, že když kliknu zpět, na moment naskočí hlášení, že tato stránka neexistuje, ale existuje, což uzná i to hlášení a překlikne zpět. Nemůžu stoprocentně tvrdit, že to je záležitost Avast Browseru, protože jsem to neověřoval třeba na Mozille. Ale v souvislosti s výše uvedeným problémem jej mám v podezření. Jo, a třeba na iDnes.cz se to s těmi stránkami neděje.

Offline rado.mir

  • Newbie
  • *
  • Posts: 17
Re: Na Avast Browser se rozpadá obraz internetového vysílání ČT
« Reply #3 on: September 01, 2018, 10:17:48 PM »
Zdravím ještě jednou,
zde v příloze posílám obrázek, v jakém stavu se sem tam otevírají stránky na Seznamu, Novinky.cz, apod. na Avast Secure Browser, jak jsem již uvedl výše. Nyní mám již vyzkoušené, že na Mozille to nedělá. A obraz se na programech ČT se na jejich iVysílání rozpadá pořád. Rovněž pouze na Avast prohlížeči!

Offline ondrejz

  • Browser QA Team
  • Avast team
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 347
    • Avast Secure Browser
Re: Na Avast Browser se rozpadá obraz internetového vysílání ČT
« Reply #4 on: September 05, 2018, 04:34:22 PM »
Dobrý den,

děje se vám to načítání novinek pokaždé? A když dáte F5 tak je to stejné?

Rozhodně to nemá co dočinění s tim videem. Toto se sem tam stane, ale nemělo by to být pokaždé. Vidím, že adBlock jste si vypl, zkuste vypnout i Anti-Tracking, pokud to pomůže.

Díky

Offline rado.mir

  • Newbie
  • *
  • Posts: 17
Re: Na Avast Browser se rozpadá obraz internetového vysílání ČT
« Reply #5 on: September 05, 2018, 04:40:40 PM »
Dobrý den,
nestává se to vždy. Kdybych to měl nějak zprůměrovat, tak možná z dvaceti kliknutí jednou, dvakrát. Je pravda, že obnovením stránky jsem to nezkoušel. Ale dělá to jen na úvodní stránce Seznamu, z toho, kde se pohybuji. Ano, je mně jasné, že s videem to nemá nic společného, jen jsem si dodatečně vzpomněl ještě na tento problém, tak jsem jej připsal k původnímu. Děkuji za odpověď. 

REDACTED

  • Guest
Re: Na Avast Browser se rozpadá obraz internetového vysílání ČT
« Reply #6 on: October 31, 2018, 04:21:09 PM »
Já tento problém řeším také u své tety, používá primárně prohlížeč ASC, přesně jak zde popisujete, obraz na iVYSILANI ČT kostičkuje (WINDOWS 10 x64), stále, vždycky, v jiném prohlížeči se toto neděje, notebook-grafika v procesoru i3-7100U -  Intel HD Graphics 620-vyzkoušel jsem i několik ovladačů. Dnes jsem to ozkoušel u mamky po nové čisté instalaci WINDOWS 8.1 x64-notebook-grafika AMD Radeon 7340G, nainstaloval jsem ASC a to samé!!! Pánové v AVASTu by to měli urychleně opravit, protože toto už tetě dělá cca. 3 měsíce. Pokud chcete video, natočil jsem to mobilem. A ten ZAS***Ý ověřovací kód se nedá přečíst, musím odklikat několik obrázků!!!!!!! Na ten ověřovací kód fakt nemám nervy!!!!
« Last Edit: October 31, 2018, 07:57:41 PM by raduzza »

Offline rado.mir

  • Newbie
  • *
  • Posts: 17
Re: Na Avast Browser se rozpadá obraz internetového vysílání ČT
« Reply #7 on: October 31, 2018, 06:00:46 PM »
Zdravím. Poněvadž problém opravdu stále pokračuje, poslal jsem screeshoty technikům Avastu, ale odpověděli, že na nic nepřišli. Tím to skončilo. Třeba by se do problému ponořili houževnatěji, kdyby zjistili, že nejsem sám voják v poli. 8)

REDACTED

  • Guest
Re: Na Avast Browser se rozpadá obraz internetového vysílání ČT
« Reply #8 on: October 31, 2018, 08:04:07 PM »
Tady jsem uploadnul video:
http://www.uschovna.cz/zasilka/GBEY4GELY5K9KWNX-5AA
nemám nervy na ten nečitelný ověřovací kód!!!
tak řešení může být triviální - DEINSTALACE :-D
« Last Edit: October 31, 2018, 08:05:48 PM by raduzza »

Offline velkyslon

  • Newbie
  • *
  • Posts: 3
Re: Na Avast Browser se rozpadá obraz internetového vysílání ČT
« Reply #9 on: December 05, 2018, 05:26:02 PM »
mě avast safety browser  pro jistotu po aktualzaci windows nefunguje vůbec ale předtím byl také problém z videem na ivysílání čt kostičky ve videu mám  WINDOWS 10 X64  a také nechápu že je tu tolik dotazů dostat se přes ověřovací kod je dobré mít hodně trpělivosti a silné nervy příště už radši žádnou radu nebudu chtít a rovnou program odistaluji

Offline ondrejz

  • Browser QA Team
  • Avast team
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 347
    • Avast Secure Browser
Re: Na Avast Browser se rozpadá obraz internetového vysílání ČT
« Reply #10 on: January 15, 2019, 03:49:55 PM »
Proběhlo několik aktualizací, zkoušel jsem to znovu a nepovedlo se mi to navodit. Je tu ještě někdo, kdo má problémy s videem na webu ČT? Děkuji