Author Topic: Stržení peněz za produkt, co jsem si neobjednal  (Read 4389 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

REDACTED

  • Guest
Stržení peněz za produkt, co jsem si neobjednal
« on: November 01, 2018, 08:58:02 PM »
Dobrý den,
před měsícem mi byla nabídnuta možnost zdarma si vyzkoušet produkt avast cleanup premium. Tuto možnost jsem využil, zadal jsem platební a fakturační údaje a měsíc jsem si tento produkt užíval (nic jsem neobjednával, nepřišel mi žádný mail, nic). Dnes mi bylo strženo 790 kč a produkt byl prodloužen na rok, aniž bych o něco takového žádal, aniž by mě o tom někdo informoval (opět mi nepřišlo nic o objednávce na mail, nikam...). Když jsem se snažil o vrácení penez, Vaše naprosto zbytečná a stupidní technická podpora po mě neustále chce číslo objednávky tohoto produktu, který jsem si neobjednal a ke kterému mi nepřišel žádný email s číslem objednávky. Takže, mám produkt co jsem si nekoupil za peníze které jste mi bez ptaní vzali a k tomu všemu nemám žádné číslo objednávky či faktury, které bych použil pro zrušení a vrácení peněz. Můžete mi laskavě někdo říct, co teď mám dělat?

REDACTED

  • Guest
Re: Stržení peněz za produkt, co jsem si neobjednal
« Reply #1 on: November 01, 2018, 09:15:48 PM »
Další věc které jsem si všimnul je že když otevřu avast, ukazuje mi že mám výše zmíněnou licenci, ovšem na účtu na webu prý žádnou licenci nemám...


Offline prokopes_

  • Avast team
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 244
Re: Stržení peněz za produkt, co jsem si neobjednal
« Reply #2 on: November 02, 2018, 12:59:42 PM »
Dobrý den, zdá se, že jste zkušební verzi zaregistroval pro jinou emailovou adresu, na kterou bylo také odesláno upozornění o automatickém prodloužení zkušební licence. Je nám líto, pokud jste proto tento email neobdržel. Tuto objednávku jsme nyní dohledali a váš požadavek u podpory odpověděli.

REDACTED

  • Guest
Re: Stržení peněz za produkt, co jsem si neobjednal
« Reply #3 on: November 25, 2018, 02:26:12 PM »
Dobrý den, potřeboval bych taky radu, protože se mi stalo úplně to stejné s tím, že mi strhli z účtu bez zeptání 1190,-

Offline Milos

  • Avast team
  • Super Poster
  • *
  • Posts: 2294
Re: Stržení peněz za produkt, co jsem si neobjednal
« Reply #4 on: November 26, 2018, 01:37:55 PM »
Dobry den
zkusil jste kontaktovat podporu: https://support.avast.com/contact/enter?

Milos

Offline Klára10

  • Newbie
  • *
  • Posts: 5
Re: Stržení peněz za produkt, co jsem si neobjednal
« Reply #5 on: November 27, 2018, 11:16:53 AM »
Dobrý den, řeším podobný problém, viz ticket 07567447, který jsem vytvořila přes Vaše stránky. Přišla mi naprosto nesmyslná, evidentně automatická odpověď. (Ignorace mnou zadaných informací i požadavek na zaslání náhledu internetového bankovnictví, přestože jsem ho přiložila.) Bude se mému požadavku někdo skutečně věnovat nebo mě hodláte ignorovat a vesele si rok co rok strhávat peníze za něco, co jsem si neobjednala a nemůžu to ani zrušit, protože již nemám údaje z objednávky, jen ty údaje platební? Předem děkuji za pomoc a skutečné řešení skutečnou osobou, nikoliv automatem. Jinak je celý Váš support k ničemu. KF

Offline Klára10

  • Newbie
  • *
  • Posts: 5
Re: Stržení peněz za produkt, co jsem si neobjednal
« Reply #6 on: November 29, 2018, 09:05:05 AM »
Jelikož na toto vlákno nikdo nereaguje, založím nové, snad si toho někdo z podpory všimne.  ::)

Offline Vladimir Hornicek

  • Avast team
  • Jr. Member
  • *
  • Posts: 25
  • Customer Retention Supervisor
Re: Stržení peněz za produkt, co jsem si neobjednal
« Reply #7 on: November 29, 2018, 11:04:44 AM »
Vaše žádost byla zodpovězena v tiketu 07559357

Offline Klára10

  • Newbie
  • *
  • Posts: 5
Re: Stržení peněz za produkt, co jsem si neobjednal
« Reply #8 on: November 29, 2018, 11:17:37 AM »
Děkuji, jednalo se o e-mail, který přestal partner využívat. Již jsem se do něj přihlásila a zažádala s číslem objednávky o zrušení. Snad tedy vše proběhne v pořádku bez dalších komplikací.