Author Topic: Číslo objednávky  (Read 13082 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline honzavysocki

  • Newbie
  • *
  • Posts: 2
Číslo objednávky
« on: January 08, 2019, 06:02:02 PM »
Dobrý den, mám potíže s vašim produktem. Dne 2.1. 2019 mi bylo z účtu strženo 790 kč a já nevím za co. Na předešlém počítači jsem používal Avast a pravděpodobně se mi aktivoval nějaký produkt. Nechci ho a na vaši podpoře se mi problém nepodařilo vyřešit. Ve formuláři musím vyplnit číslo objednávky, které ale nemám na žádném svém E-mailu. To je neřešitelný problém, ale já chci své peníze zpět. Pomozte mi prosím.
« Last Edit: January 09, 2019, 09:32:02 AM by Milos »

Offline Milos

  • Avast team
  • Super Poster
  • *
  • Posts: 2293
Re: Číslo objednávky
« Reply #1 on: January 11, 2019, 09:51:30 AM »
Dobry den,
podle informaci z nasi podpory bylo provedeno vraceni penez (tiket 07817552).

Jinak, pokud nemate cislo objednavky, tak ve formulari https://support.avast.com/cs-cz/contact/ vyberte nasledujici moznosti:

"Vrácení peněz, zrušení předplatného, fakturace, platby nebo problémy s licencí" a pak v dalsim kroku
"Potřebuji pomoci s jiným problémem s předplatným nebo fakturací"


Pokud zvolite tyto moznosti, tak cislo objednavky neni povinne vyplnit.

Milos
« Last Edit: May 28, 2020, 01:36:44 PM by Milos »

Offline Sarka9

  • Newbie
  • *
  • Posts: 2
Re: Číslo objednávky
« Reply #2 on: February 06, 2019, 03:25:18 PM »
Dobrý den, tento problém nastal i u mě, spustila jsem zkušební verzi a následně se po 2 měsících strhli 1190 korun. K objednávce nemám žádné číslo objednávky, ani nejde k emailu zpětně dohledat, takže jsem nemohla ani vypnout automatické prodloužení. Jak kdyby nikdy nic neproběhlo. Přesto mi byly peníze strženy. Již dvakrát jsem psala na support a jediné co přišlo byli automaticky vygenerované zprávy bez další komunikace a řešení problémů. Jak mám požadovat reklamaci na něco od čeho nemám objednávkové číslo a ani žádné údaje o tom že nějaká objednávka proběhla, pouze stržené peníze z účtu.
Děkuji Šárka Hanáková, sarkahahanak@gmail.com

Offline Vladimir Hornicek

  • Avast team
  • Jr. Member
  • *
  • Posts: 25
  • Customer Retention Supervisor
Re: Číslo objednávky
« Reply #3 on: February 08, 2019, 02:39:31 PM »
Podařilo se nám Váš renewal dohledat. Ve vaší emailové adrese byl překelep (*@gmail.cpm).
Případ byl předán kolegům a částka Vám bude vrácena.

Offline La13

  • Newbie
  • *
  • Posts: 1
Číslo objednávky
« Reply #4 on: November 28, 2019, 10:02:28 AM »
Dobrý den, mám stejný problém. Někdo, komu jsem půjčila počítač asi omylem zakoupil produkt, který nepotřebuju. Nemám číslo objednávky, nemůžu nikde dohledat mail, takže nemůžu napsat na support, na maily nemám odpověď. Ani v přehledu ojednávek podle kreditní karty jsem číslo objednávky nenašla, produkt je ale aktivní a peníze mi byly strženy z účtu. Prosím o pomoc..

Offline Vladimir Hornicek

  • Avast team
  • Jr. Member
  • *
  • Posts: 25
  • Customer Retention Supervisor
Re: Číslo objednávky
« Reply #5 on: November 28, 2019, 02:17:27 PM »
Dobrý den,

kolegové Váš případ dořešili v tiketu 08455642.

Požadavek na vrácení peněz byl zadán.

Offline ruzicka.michal1272

  • Newbie
  • *
  • Posts: 1
Re: Číslo objednávky
« Reply #6 on: December 26, 2019, 08:33:57 PM »
Dobrý den,
také mi byla stržena částka 1190 Kč z bankovního účtu za produkt, od kterého nemám žádné potvrzení o platbě, ani jsem jej nenašel v žádném přehledu o předplacených službách na Vašem webu nebo v programu Avast. Při řešení vrácení peněz přes Váš formulář mám vyplnit číslo objednávky, které samozřejmě neznám. Jaké informace mám poskytnout aby se tato transakce dala zrušit?
Nákup byl evidován pro AVAST, Leontiou 163, ASSIST, 3022, CYP, dne 20.12.2019

Děkuji

Offline Milos

  • Avast team
  • Super Poster
  • *
  • Posts: 2293
Re: Číslo objednávky
« Reply #7 on: January 07, 2020, 01:36:03 PM »
Dobry den,
uvedte do cisla objednavky same nuly a problem pak popiste dale.

Milos

Offline Vaclav55

  • Newbie
  • *
  • Posts: 1
Re: Číslo objednávky
« Reply #8 on: April 21, 2020, 11:37:58 AM »
Dobrý den,

Mám stejný problém jako pisatelé přede mnou. Byla mi bez jakékoliv dokumentace stržena částka 1 190 Kč, a to ve prospěch jakéhosi AVAST CYP ASSIST. Protože jsem si nic neobjednal a v e-mailu ani v programu není jakákoliv stopa po předplatném, nemůžu vyplnit ve formuláři číslo objednávky. Když vyplním samé nuly a formulář (spolu s připojeným popisem problému ve Wordu) odešlu, přijde mi automaticky generovaný e-mail žádající o více informací, a když tyto informace (ve formě výpisu z účtu) poskytnu a pošlu v odpovědi zpátky, vrátí se mi jen zcela identický e-mail. Mám výpis z účtu, spolu s popisem, vložit do nového formuláře? Nebo je možné nějakým způsobem skutečně kontaktovat živou osobu ve Vašem podpůrném týmu?

Předem děkuji za odpověď.

Offline Milos

  • Avast team
  • Super Poster
  • *
  • Posts: 2293
Re: Číslo objednávky
« Reply #9 on: April 22, 2020, 10:25:59 AM »
Dobry den,
zkuste najit cislo objednaky podle https://support.avast.com/cs-cz/article/Find-order-id. Email mohl taky spadnout do Spamu. Jestli uz mate ID tiketu z podpory, tak ho sem napiste.

Diky,
Milos

Offline Martin997

  • Newbie
  • *
  • Posts: 1
Re: Číslo objednávky
« Reply #10 on: May 18, 2020, 08:04:57 PM »
Dobry den rad by som poziadal o vratenie penazi a zrusenie predplatneho. Problem je v tom ze nemam e-mail s identifikacnym cislom na ktorom bol zaregistrovany... ten e-mail uz nefunguje a neviem ako to mam zrusit

Offline prokopes_

  • Avast team
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 234
Re: Číslo objednávky
« Reply #11 on: May 21, 2020, 08:11:45 AM »
Dobry den, pokud v nasem kontaktnim formulari na webu https://support.avast.com/cs-cz/contact/ vyberete moznost "Vrácení peněz, zrušení předplatného, fakturace, platby nebo problémy s licencí" a nasledne "Potřebuji pomoci s jiným problémem s předplatným nebo fakturací," pole pro "Cislo objednavky" neni povinne.

Pro kontaktovani nasi podpory tedy muzete vyplnit tyto moznosti.

Offline Diduš

  • Newbie
  • *
  • Posts: 2
Re: Číslo objednávky
« Reply #12 on: May 24, 2020, 06:52:00 AM »
Dobrý deň tiež mam problém ze mi strhli z účtu 60€ za službu ktorú som nechcela.. Neprišiel mi ani email o aktivácii... Ziadne ID číslo neviem nájsť pretože nemám ani od vás email.. Chcela by som vrátiť peniaze...

Offline Milos

  • Avast team
  • Super Poster
  • *
  • Posts: 2293
Re: Číslo objednávky
« Reply #13 on: May 25, 2020, 07:51:05 AM »
Dobry den,
postupujte podle instrukci v predchozim prispevku (Reply #11).

Milos

Offline Diduš

  • Newbie
  • *
  • Posts: 2
Re: Číslo objednávky
« Reply #14 on: May 25, 2020, 09:20:54 AM »
Dobry den snažila som sa ale stále odomna pyta ID kod ktorý nemam