Author Topic: Aktualizace horší než u státního sektoru  (Read 1707 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline rado.mir

  • Newbie
  • *
  • Posts: 17
Aktualizace horší než u státního sektoru
« on: January 09, 2019, 08:34:26 PM »
Dobrý den. Proč musíme u Avastu po aktualizaci řešit víc problémů než je celkový přínos? Opravdu to někdy připomíná klasické (ne)rozjezdy státních polotovarů. Snad ta nejmenší věc - co znamená to malé okno v okně vyhledávače, pod nímž se vyrojí odkazy přes nastavené dlaždice, takže výsledek je maximálně nepřehledný. Prosím, odpovězte mně, co to má jako za přínos pro uživatele??? Že je nefunkční platební režim, to už jsem se dočetl. Myslím, že je to docela zásadní služba na to, aby byla aktualizována s chybou. Pak jsou zde takové chvilkové nefunkčnosti - když jsem chtěl spustit rychlý test, objevilo se mně pouze bílé prázdné okno, které nešlo ani zavřít. Teprve kliknutím pravým na ikonu jsem je odstranil. To samé při pokusu o skartaci. A po chvíli to zase funguje. Včerty, kdybych měl Avast Free, ale já si za služby platím!
No a do kolen mě dostalo oznámení u Avast SecuLine VPN, že mně vypršela zkušební verze! Já mám, prosím pěkně, roční předplatné ještě na 204 dní!!! Navýší mně Avast prodloužení licencí za dobu jejich nefunkčnosti zdarma? Ano, můžu dát vědět tam nebo onam, ale to je placená služba, kde se o ni musím starat já, místo, aby se o mě starala firma, které za to platím?