Author Topic: Blokace účtu uživatele na PC, samovolné vypínání hlavních štítů.  (Read 1703 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Milan Brych

  • Newbie
  • *
  • Posts: 10
Dobrý den.
Dne 11.1.2019 jsem na oficiální stránce AVAST zakoupil 4 x roční licenci (1x AVAST Premiér a 3x AVAST Internet Security a 4x Avast Cleanup. Od té doby mám zásadní problém s jedním počítačem, který dobře fungoval i za použití FREE antiviru od Avastu. Po cca 20 ti denním užívání placené verze tedy od cca 6.2.2019 dochází k samovolnému vypínání hlavních štíru a to Behaviorální štít a štít proti ramsonwaru. K vypínání dochází cca po dvou minutách provozu PC, když je ručně zapnu, tak se opět do 2 minut vypnou a tak to jde dokola. V tu dobu kolem 6.2.2019 přišla nějaká aktualizace Avastu a zároveň došlo k aktualizaci OS Windows, OFFICE 2010. Další problém je, že při použití Avast Cleanup jsem hned na začátku provedl výmaz nepotřebných starých bodů obnovení s tím, že v komentáři bylo uvedeno, že poslední aktuální bod obnovení zůstává. Nezůstalo nic, žádný bod obnovení a nový nelze vytvořit.  Cca před týdnem jsem psal na podporu AVASTU (zpráva 08037321), ale  nikdo mi neodpověděl. Z AVASTU jsem si 11.2.2019 stáhnul program AVAST SUPPORT TOOL (nástroj pro řešení problémů a vytvoření balíčku)  a od té doby, po dalším zapnutí PC tedy dnes 13.2.2019 se vůbec nemohu dostat na svůj profil uživatele. Na monitoru je uvedeno" Službě Služba Profil uživatele se nepodařilo přihlásit. Nelze načíst profil uživatele", takže super. Jinak PC jsem neměl zavirovaný, byl plně funkční. Jako OS mám Windows 7 Home Premium. 
Dne 11.2.2019 jsem odeslal balíček na:   
https://support.avast.com/cs-cz/article/33/
ID balíku je: C4UD6
Nikdo však neodpověděl. Ani na fóru, ani na zadaný email a tel. čísle. Této podpoře AVAST vůbec nerozumím a zvažuji, že učiním kroky k odstoupení od smlouvy pro všechny PC.
Na druhém počítači též zjišťuji nestandardní chování a to u Avast Cleanup, kdy program hlásí, že není aktivován a vyžaduje restart PC. Po restartu zase OK. V PC mám WORD Office 2007 a při používání programů jsou Office téměř nepoužitelné. Před instalací placeného antiviru bylo vše OK. OS mám taky Windows 7.

Jsem velice nespokojen se službou a podporou AVAST. PC potřebuji každý den pro svoji práci a nyní jsou PC nefunkční. 
Díky za nějakou radu a hlavně aby se někdo ozval z podpory co a jak dál !!!!!!