Author Topic: PLATENE VPN  (Read 2569 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline kubelka

  • Newbie
  • *
  • Posts: 7
PLATENE VPN
« on: January 30, 2019, 07:37:25 AM »
Skusim znova, pouziva SecureLine VPN od avastu aj ine porty ako 1194? Neviem to odborne popisat. Dakujem.



Mam plateny Avast Internet security a platene VPN/Secure Line/windows10. 
secure Line VPN  som do 10.1. mala v ramci  ostatnych nastaveni avastu, proste pod jednou ikonou v sukromi a port 1194. Aktivoval sa mi ale aj avastSecureLine ako samostatny produkt/extra ikona a porty pre VPN OKREM 1194 aj 93,393,1891,4756,13287.
CO teda plati? Mam tu 2x OpenVPNDaemon, automaticky ich cez firewall nakonfiguroval avast.
« Last Edit: January 30, 2019, 12:47:09 PM by kubelka »

Offline mirjen

  • Avast team
  • Newbie
  • *
  • Posts: 4
Re: PLATENE VPN
« Reply #1 on: February 08, 2019, 07:22:39 AM »
Dobrý den,

Avast SecureLine je nyní samostatná aplikace a je schopna komunikovat v podstatě na jakémkoliv UDP nebo TCP portu. Výchozí porty jsou 553 UDP a 443 TCP.

Offline kubelka

  • Newbie
  • *
  • Posts: 7
Re: PLATENE VPN
« Reply #2 on: February 28, 2019, 09:31:54 AM »
Dakujem pekne. Mail komunikaciou mi bolo oznamene, ze na strankach Avast-u bola info o  porte 1194 nespravne uvedena a doslo k zmenam, kedze nie som expert, beriem to tak, ze cislo portu moze byt hociake /?/- SecureLine  sa ale znova premiestnil do samostatnej ikony a zaroven sa !vratil" priamo pod avast/sukromie. Odvcera. Proste je znova double. Tiez neviem, preco v ucte avastu mam sandbox vypnuty , nejde s tym nic robit, ale priamo v avaste akoze aktivny. Aktualizacie vir.databazy mam nastavene automaticky, ale musim ich spustat sama...Avast bol super - volakedy.A tie overovacie kody pre komunikaciu vo fore  su skutocne skvele. 8)