Author Topic: Smazané zařízení z účtu AVAST  (Read 4489 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline starek.pavel

  • Newbie
  • *
  • Posts: 8
Smazané zařízení z účtu AVAST
« on: March 06, 2019, 06:17:45 PM »
Dobrý den

mám avastem zabezpečená dvě zařízení, Laptop a Desktop PC. Omylem se mi nějak podařilo smazat z účtu Desktop PC. Prosím o informaci jak zařízení opět přidat na účet, aby se mi opět zobrazovalo .

Děkuji

Offline Pondus

  • Probably Bot
  • ****
  • Posts: 37505
  • Not a avast user
Re: Smazané zařízení z účtu AVAST
« Reply #1 on: March 06, 2019, 06:32:08 PM »
« Last Edit: March 06, 2019, 06:34:03 PM by Pondus »

Offline starek.pavel

  • Newbie
  • *
  • Posts: 8
Re: Smazané zařízení z účtu AVAST
« Reply #2 on: March 07, 2019, 08:29:38 PM »
Včera jsem přeinstaloval AVAST na PC, a na účtu se mi opět objevilo. Dnes mi sama od sebe zmizela obě zařízení. Účet hlásí : Nemáte připojená žádná zařízení.
Nevíte někdo jak připojit zařízení opět k účtu, aniž bych musel znovu AVAST odinstalovat a provést novou čistou instalaci ?
Dík  ;D

Offline starek.pavel

  • Newbie
  • *
  • Posts: 8
Re: Smazané zařízení z účtu AVAST
« Reply #3 on: March 09, 2019, 11:09:08 AM »
Stále nikdo nic ?  Dle nápovědy se přihlásím v okně Avastu svým emailem, dám "spravovat účet", a po načtení účtu se mi zobrazí "Zatím nemáte ke svému účtu připojena žádná zařízení." Pokud dám "přidat první zařízení". tak mi to nabízí jen stažení instalačního souboru. Taže mi nezbývá nic jiného než opět přeinstalovat Avast na obou zařízeních ? Respektive úplně odinstalovat a znovu provést novou instalaci na obou zařízeních ?     >:(

Děkuji za odpověď       
« Last Edit: March 09, 2019, 11:10:43 AM by starek.pavel »

Offline starek.pavel

  • Newbie
  • *
  • Posts: 8
Re: Smazané zařízení z účtu AVAST
« Reply #4 on: March 09, 2019, 05:41:07 PM »
Tak jsem Avast znovu na PC přeinstaloval. Při instalaci zaklik "připojit k úču" s emailem pod kterým mám účet registrovaný. Bohužel to opět nepomohlo, stále mi to tvrdí že nemám připojená žádná zařízení, takže to nemá asi cenu ani zkoušet to na Laptopu. Ještě mě napadlo smazat účet, a založit jiný. Ale to by asi také nepomohlo. Účet na Avastu už mám asi 6 let, a zatím nebyl žádný problém, a celkem mi vadí když něco nefunguje tak jak má. Ještě to promyslím, počkám na nějakou radu, ale zřejmě nebude chyba na "mém přijímači"  :) , ale někde u Avastu  :P
Využíval jsem ho třeba k tomu, aby se jenom podíval, jestli je někdo z rodiny právě online. Momentáně chci kupovat další PC, a uvažoval jsem i o placené licenci pro tři zařízení, což by se už vyplatilo. Ale pokud mi nebude fungovat správa účtu, tak to nemá smysl.  :(
« Last Edit: March 09, 2019, 06:23:07 PM by starek.pavel »

Offline starek.pavel

  • Newbie
  • *
  • Posts: 8
Re: Smazané zařízení z účtu AVAST
« Reply #5 on: March 11, 2019, 05:15:48 PM »
Tak jsem dnes opět natvrdo odebral Avast, včetně vyčištění registrů, a znovu nainstaloval. Při pokusu přihlášení k účtu mi začal tvdit : "Něco se pokazilo, zkuste to za chvíli". Když se pak podařilo konečně k účtu připojit,přes Avast Secure Browser, opět žádné zařízení připojeno nebylo  ;D

Nemohl by se mi k tomu vyjádřit třeba některý zdejší odborník od Avastu ? Nemám rád nevyřešené záhady.  :P

Offline Petr232

  • Newbie
  • *
  • Posts: 1
Re: Smazané zařízení z účtu AVAST
« Reply #6 on: March 12, 2019, 12:16:38 AM »
Mám podobný problém, nejde přidat zařízení do účtu Avast, konkrétně NB, už jsem zkusil vše.

Offline Milos

  • Avast team
  • Super Poster
  • *
  • Posts: 2293
Re: Smazané zařízení z účtu AVAST
« Reply #7 on: March 12, 2019, 09:39:57 AM »
Dobry den,
podle https://forum.avast.com/index.php?topic=225826.0 skoncila podpora pro Win a Mac zarizeni v my.avast.com. Jako duvod je tam nize uvedeno snizeni mnozstvi sbiranych dat, ktere nejsou potreba pro funkcnost produktu.

Milos

Offline starek.pavel

  • Newbie
  • *
  • Posts: 8
Re: Smazané zařízení z účtu AVAST
« Reply #8 on: March 13, 2019, 08:26:26 PM »
Dík za info. Ale je to škoda. Avast by přece nemusel nutně sbírat všechna data o zařízeních. Stačila by třeba jen správa licencí, popřípadě ještě jestli je zařízení online, a historii komunikace, upozornění na starou verzi aplikace, popřípadě starou virovou databázi.  Mě se třeba stalo, že se mi Avast automaticky neaktualizoval a zjistil jsem to právě až na účtu.

Offline kubelka

  • Newbie
  • *
  • Posts: 7
Re: Smazané zařízení z účtu AVAST
« Reply #9 on: March 15, 2019, 08:46:39 AM »
Tak som sa aj ja pozrela na svoj ucet a dtto. fajn. tiez som cez ucet niekedy zistila, ked mi automaticky neaktualizoval a pod. Je to skoda, bol to dobry antivirak pred rokmi.inak, aj mohli upozornit zakaznikov, aby sa zbytocne netrapili s moznou chybou na svojej strane.

Offline starek.pavel

  • Newbie
  • *
  • Posts: 8
Re: Smazané zařízení z účtu AVAST
« Reply #10 on: March 16, 2019, 12:52:18 PM »
Bohužel je to tak. Momentálně řeším nové zabezpečení pro celou rodinu, jeden laptop, dva PC + čtyři telefony. Porovnávám pro a proti s konkurencí, procházím hodnocení na fórech a odborných webech, porovnávám, ochrana, podpora, správa zařízení, a AVAST mi zatím nevychází zrovna nejlépe.