Author Topic: platene VPN/secureline , aktualizovany Internet security na Premium  (Read 2753 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline kubelka

  • Newbie
  • *
  • Posts: 7
Dobry, prisla mi info, ze si mam upgradovat Internet security na Premium... . Odvtedy viackrat nutnost restartovat PC- sluzim ako testovaci produkt?avast aktivuje pokrocile bezpecnostne funkcie-tocenie dokolecka.blokovane aplikacie sa v logoch neukazuju ako predtym. hoci sukromie/VPN bol istu dobu extra produkt, teraz akoby nie.securelineVPN  sice ma novu funkciu kill switch, zda sa, ze funguje, ale sukromie pod ikonou avastu a securelineVPN ako extra ikona su schopne byt pripojene jedna na Prahu a druha na Vieden v pohodicke. v jednom PC, s rovnakou licenciou, zaroven, tak sa pytam, do akej miery vobec VPN funguje, "maskujem "svoju polohu ako prazacka ci viedenacka?okrem toho. od upgradu VPN pouziva iba port 553, len dnes v noci 339 alebo 390..., ale znova len 553.JE TO OK? predtym mal clovek aspon pocit bezpecia, ked cez  tusim 1194. potom som dostala odpoved,ze sa to zmenilo a neopravili ste to na svojej stranke. kde dnes najdem, ze je pripojenie cez port 553 ok?ja som laicky uzivatel, ktory si zakupil vase produkty a hladam dlhe hodiny odpoved cez dalsie a dalsie odkazy. okrem toho, taka aktualizacia virusovej truhly nastavena na atomaticku..., preco pravidelne neaktualizuje/uz dlhsi cas, len som z toho nerobila problem/?

Offline kubelka

  • Newbie
  • *
  • Posts: 7
Re: platene VPN/secureline , aktualizovany Internet security na Premium
« Reply #1 on: September 11, 2019, 09:33:13 AM »
ziadna reakcia? navyse mi avast zacal ponukat upgrade na Premium security..., ktore mam predplatene a riadnu licenciu ukazuje, nekonci.cize mi ponuka zakupit produkt, ktory akoze je funkcny a mam ho zakupeny.ako teda funguje?
Od 15.8. mi firewall nezablokoval ziadnu komunikaciu, aspon v logu to nevidim.
mozete mi niekto uviest porty VPN? SecureLine je tp iste predpokladam....hmmm

Offline Tereza V.

  • Avast team
  • Advanced Poster
  • *
  • Posts: 957
Re: platene VPN/secureline , aktualizovany Internet security na Premium
« Reply #2 on: September 13, 2019, 03:24:59 PM »
Dobrý den, dřív měla VPN jeden standardní port - 1194, který uvádíte. Později začalo docházet k jeho blokování, teď tedy běžně používáme port 553, a když se přes něj z nějakého důvodu nemůžeme dostat, tak program přejde na jiný port.

O přechodu na Premium Security si můžete přečíst více na https://forum.avast.com/index.php?topic=229236.0.