Author Topic: nela  (Read 2059 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Nela2

  • Newbie
  • *
  • Posts: 2
nela
« on: October 03, 2019, 10:03:26 AM »
nie otrzymałam ani faktury za kupno avast na firmę, ani żadnego maila. Na koncie klienta również brak subskrypcji, a dziś dodatkowo pojawiła się informacja że licencja wygasła, choć kupiłam ją 20 września b.r na okres 3 LAT. Pisałam do Obsługi klienta, ale również brak odzewu, brak jakiejkolwuiek informacji że zwróciłam się do firmy. Jak moge uzyskać wszlkie kody, fakturę itp? albo zwrot pieniędzy (bo traktowanie mnie jako klienta pozbawione jest wszelkiego szacunku)

Offline Arek_AVG.pl

  • Newbie
  • *
  • Posts: 14
Re: nela
« Reply #1 on: October 07, 2019, 08:37:42 AM »
Dzień dobry,

Przede wszystkim brakuje mi najważniejszej informacji - gdzie Pani to zakupiła? Jeśli na oficjalnej stronie avast.com to w sprawie faktury musi Pani pisać do nich, napisaliśmy do tego krótką instrukcję https://trybawaryjny.pl/faktura-avast-com/

Jeśli kupiła Pani od nas (tzn firmy CORE dystrybutora Avast w Polsce) przez stronę avtrade.pl to proszę o kontakt z biuro@core.com.pl i na pewno pomogą.

Offline Nela2

  • Newbie
  • *
  • Posts: 2
Re: nela
« Reply #2 on: October 07, 2019, 12:07:01 PM »
kupiłam poprzez stronę avast.com/pl pisałam tam w tej sprawie - również bez odpowiedzi. nie mam nawet żadnego potwierdzenia że napisałam skargę.