Author Topic: up date windows  (Read 3551 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline misha.gardens

  • Newbie
  • *
  • Posts: 1
up date windows
« on: October 30, 2019, 06:22:29 PM »
Dobry den, pocitac mne hlasi, ze ma provest up date Windows 10. Kdyz to provede, pochvili napise, ze mam smazat Awast, protoze neni updatovany. Kdyz kliknu na up date awastu, tak je vsechno OK. Pak me to navadi, ze ma awast vymazat a preinstalovat, mam asi verzi 19.8.2393. Nevim co ma delat, jestli infomace je platna a mam smazat nebo co? Pripada mne to strasne nezodpovedny od Awastu, platim domhromady asi £100 rocne za jejich produkty a nemam cas resit tyhle kraviny. Ted jsem prisla z prace, potrebuji dodelat nejaky veci na pocitaci a zrejme kvuli tomuhle problemu nepujdu vubec spat. Pocitac je pomalej jako by ho nekdo brzdil. Nejradeji bych Vam nafackovala a smazala Vas pro vzdy. Michaela A jeste znaky v obrazku, vy jste fakt asi nejaky zabrzdeny co? Jasny obrazek nesouhlasi, ja bych Vas bila, az by z Vas krev strikala. Takze znova nesouhlasi, Hmm. Nemam slov, je mi 55 let a ten obrazek nevidim. jsou tam jen cmouhy. HOVADA !!!! Pane boze co mam delat. Vetsi kreteny jsem nevidela, jsem uplne vycerpana. Urcite Vam vy vylizany hlavy pisou na forum nejaky roboti. Ja jsem ty jretene jeste zadnyho robota nikdy nevidela.

Offline MartinZ

  • Advanced Poster
  • **
  • Posts: 1057
  • Product Manager
Re: up date windows
« Reply #1 on: October 31, 2019, 08:40:26 PM »
Dobry den,

o tomhle problemu vime je zpusoveny tim ze Microsoft si pri nejakem starsim updatu zazalohoval nejake nase stare soubory a ted je detekuje jako ze jsou zastarale i kdyz se nepouzivaji. Zkuste prosim dat vyhledat na disku C: tento soubor: avastUI.exe a smazte jej pokud ho najdete nekde jinde nez v Program Files\Avast adresari...

Offline vladislav.cernik

  • Newbie
  • *
  • Posts: 2
Re: up date windows
« Reply #2 on: December 05, 2019, 10:18:51 PM »
Mám dotaz.
Zvláště u tabletů je velký problém s místem na disku
(tedy spíše kartě) typu eMMC. Defaultně je disk C:\ který nelze měnit za větší!
ale je možné vložit další kartu, pak jako disk D:\
a proto by bylo velmi vhodné vhodné mít možnost změnit disk,
na který se Avast instaluje, což toho času nelze.
Jak to prosím řešíte? Děkuji za odpověď
vladislav.cernik@seznam.cz

Offline MartinZ

  • Advanced Poster
  • **
  • Posts: 1057
  • Product Manager
Re: up date windows
« Reply #3 on: December 06, 2019, 09:27:16 AM »
Dobry den,
je potreba Avast odinstalovat, restartovat PC a pote znova nainstalovat na disk D. Cesta se da zmenit pred instalaci v custom instalaci (link pod zelenym tlacitkem)

Offline vladislav.cernik

  • Newbie
  • *
  • Posts: 2
Re: up date windows
« Reply #4 on: December 08, 2019, 11:57:07 PM »
Dík za odpověď. toto jsem již
myslím zkoušel,
ale změnu disku to odmítlo.
Zkusím tedy znovu na tabletu.