Author Topic: Z účtu mi odišli peniaze aj keď som si nič neobjednal  (Read 6459 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Lubo Chester

  • Newbie
  • *
  • Posts: 2
Z účtu mi odišli peniaze aj keď som si nič neobjednal
« on: June 17, 2019, 12:30:03 PM »
Dnes mi cez moje konto PayPal stiahol AVAST ( atlanticpaypaleuSARLcs@digitalriver.com ) sumu 59,99.-€, hoci som si vyskúšal len TRIAL verziu antiviru a dokonca si zablokoval automatickú fakturáciu na ročné obdobie, o čom mám aj e-mail, že bola vypnutá. Zaujímavé praktiky. Písal som už na CZ podporu, aby mi peniaze vrátili, zatiaľ žiadna reakcia. Ak predsa niečo vypnem presne podľa inštrukcií AVASTU a ja tak mi sumu stiahli, nie je niečo v poriadku. Ako čítam po fórach, nie je to ojedinelý problém a nechápem prečo to už technicky nevyriešili. Je potrebné okrem podpory ešte niekde písať ? Nepáči sa mi ani to, že som nikde nenašiel priamo e-mail na podporu ale len formulár o ktorom neviem, či prišiel k adresátovi, keďže potvrdenia na e-mail som o tom nedostal. Ďakujem za rady. Predpokladám, že táto téma sa tu už x krát riešila a od AVASTU očakávam rýchle vrátenie peňazí, keďže som si nič neobjednal a automatickú fakturáciu deaktivoval ! Č. objednávky : 33571137508. Písal som už druhý krát na podporu, hádam sa dožijem odpovede !

Vaši žádost jsme právě obdrželi. Brzy vás kontaktujeme na zadané e-mailové adrese

Číslo vaší žádosti je: 08785506

Děkujeme za zprávu.

Tým podpory Avast
« Last Edit: June 17, 2019, 01:34:38 PM by Lubo Chester »

Offline tatianastensova

  • Newbie
  • *
  • Posts: 2
Re: Z účtu mi odišli peniaze aj keď som si nič neobjednal
« Reply #1 on: July 12, 2019, 03:12:12 PM »
Dobrý deň, mám rovnaký problém. Dnes mi z úštu strhlo 49,99 € od DRI*AVAST Software a pri tom som si nič neobjednala. Mám jedine skúšobnú verziu Avast cleanup premium, kotrá mi má končiť za 2 dni. Neprišiel mi žiadny e-mail a platbe, čiže ani nemôžem požiadať o vátenie peňazí, pretože nemám žiadne fakturačné údaje, číslo objednávky ani nič. Neviem čo mám robiť, za rady ďakujem.
« Last Edit: July 12, 2019, 03:22:00 PM by tatianastensova »

Offline Lubo Chester

  • Newbie
  • *
  • Posts: 2
Re: Z účtu mi odišli peniaze aj keď som si nič neobjednal
« Reply #2 on: July 12, 2019, 03:33:19 PM »
Zdravím vás. Napíšte im na CZ podporu. Do dvoch dní sa ozvali, že došlo ku chybe. Do 7 dní mi peniaze vrátili na účet. Nechápem prečo si to nedajú do poriadku. Tie peniaze mi 7 dní chýbali.

Offline tatianastensova

  • Newbie
  • *
  • Posts: 2
Re: Z účtu mi odišli peniaze aj keď som si nič neobjednal
« Reply #3 on: July 12, 2019, 05:52:27 PM »
Dobrý, ďakujem za odpoveď. Napísala som im na podboru aj keď som nevedela presne kde a na vrátenie peňazí sa to nedalo, keďže nemám číslo objednávky, tak dúfam, že to dostanú :/

Offline Radoslav10

  • Newbie
  • *
  • Posts: 3
Re: Z účtu mi odišli peniaze aj keď som si nič neobjednal
« Reply #4 on: December 12, 2019, 08:44:45 AM »
Dobrý deň dnes mi z účtu odišli peniaze aj keď som nič neobjednal v sume 69.99 eúr napísal som na podporu ale neviem ci do správnej kolonky tak dúfam ze sa mi niekto ozve poradí niekto co ďalej alebo ci niekomu vôbec vrátili peniaze ďakujem

Offline Milos

  • Avast team
  • Super Poster
  • *
  • Posts: 2294
Re: Z účtu mi odišli peniaze aj keď som si nič neobjednal
« Reply #5 on: December 16, 2019, 12:36:26 PM »
Dobrý den,
jaké máte ID tiketu z podpory?

Miloš

Offline Radoslav10

  • Newbie
  • *
  • Posts: 3
Re: Z účtu mi odišli peniaze aj keď som si nič neobjednal
« Reply #6 on: December 18, 2019, 09:11:17 AM »
Dobrý deň ako mam zistiť to číslo tiketu
P. Š. Na počítači a ani na inom zariadení nemám žiadnu licenciu pred platenú a nedostal som ani žiaden mail o tom ze by som si niečo objednal alebo niečo iné ďakujem. Za pomoc
« Last Edit: December 18, 2019, 09:15:18 AM by Radoslav10 »

Offline Milos

  • Avast team
  • Super Poster
  • *
  • Posts: 2294
Re: Z účtu mi odišli peniaze aj keď som si nič neobjednal
« Reply #7 on: December 18, 2019, 10:10:48 AM »
Dobry den,
psal jste "napísal som na podporu", tak by Vam melo byt prirazeno ID tiketu. Takze je tu otazka: Kam jste psal?

Jinak zde: https://support.avast.com/cs-cz/article/Order-Renew-Refund-FAQ je postup v sekci "Vrácení peněz".

Milos

Offline Radoslav10

  • Newbie
  • *
  • Posts: 3
Re: Z účtu mi odišli peniaze aj keď som si nič neobjednal
« Reply #8 on: December 18, 2019, 07:36:14 PM »
Dobrý večer číslo tiketu je 09769549
Dúfam ze sa to čím skôr vyrieši ďakujem