Author Topic: Wyrzuca antywirusa skanowanie inteligentne  (Read 2107 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline kamilleman1991

  • Newbie
  • *
  • Posts: 1
Wyrzuca antywirusa skanowanie inteligentne
« on: January 10, 2020, 10:40:58 AM »
Witam. Mam od wczoraj taki problem, mam nadzieje, ze uda mi sie tutaj czegos dowiedziec. Podczas próby uruchomienia w programie Avast premium security inteligentnego skanowania po sekundzie wyrzuca mi całego antywirusa i musze go ręcznie uruchamiac. Bywa tak, ze najade kursorem na działanie w tle na pasku program i znika i ponownie musi sie uruchomic. Próbowalem wykonac pełne skanowanie i wszystko działa, nic nie wykryto. Reinstalacja oraz naprawa takze nie pomagaja. Problem pojawia sie podczas inteligentnego skanowania, okno interfejsu jest sekunde i znika. Przepraszam, ze tak chaotycznie to przedstawilem. System 10 home. Wersja 60 dniowa próbna.
Dodam,ze skanowałem komputer dwoma innymi programami i nie wykryto zagrozen. Nie mam pojecia co moze byc przyczyna zamykania sie avasta.
« Last Edit: January 10, 2020, 11:19:48 AM by kamilleman1991 »

Offline karol.kurczuk

  • Newbie
  • *
  • Posts: 13
Re: Wyrzuca antywirusa skanowanie inteligentne
« Reply #1 on: January 12, 2020, 07:08:57 PM »
Witaj, usuń Avasta programem Avast Clear, wyczyść rejestr ccleanerem oraz wise registry cleaner uruchamiając pełne skanowanie, zainstaluj ponownie Avasta, problem powinien ustąpić

Offline Arek_AVG.pl

  • Newbie
  • *
  • Posts: 14
Re: Wyrzuca antywirusa skanowanie inteligentne
« Reply #2 on: January 14, 2020, 09:55:00 AM »
Takie drobiazgowe usuwanie nie jest potrzebne. Aswclear sam czyści niezbędne pliki i wpisy rejestru po programach Avasta, więc poprawianie ccleanerem i innymi narzędziami nie jest konieczne.

Samo usunięcie aswclearem i reinstalacja to natomiast słuszna droga szybkiego rozwiązania problemu.