Author Topic: automatické vyplňování v platebním režimu  (Read 2510 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline katrops

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 41
automatické vyplňování v platebním režimu
« on: January 11, 2020, 10:57:19 AM »
Přihlašovací údaje k bance mám uloženy ve správci hesel Avast passwords. Normálně bez platebního režimu automatické vyplňování funguje.V platebním režimu ale nefunguje. Když platební tlačítko vypnu, tak přihlašovací údaje naskočí, ale zase nejsem v platebním režimu.
Nevím jak to mám nastavit abych to v platebním režimu nemusel vyplňovat ručně. Může mi to někdo podrobněji vysvětlit ?
Jako prohlížeč používám Avast secure browser.

Také je zajímavé, že když nejsem v platebním režimu, tak je stránka Centrum zabezpečení v češtině. Když přepnu do platebního režimu tak je v angličtině.

Offline ondrejz

  • Browser QA Team
  • Avast team
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 347
    • Avast Secure Browser
Re: automatické vyplňování v platebním režimu
« Reply #1 on: January 13, 2020, 04:06:54 PM »
Dobrý den

myslím, že vím, kde je problém.

Bankovní režim nyní pracuje odděleně od vašeho profilu mimo Bankovní režim. Takže např. jazyk musíte změnit v nastavení prohlížeče v Bankovním režimu zvlášť.

Co se týče Avast Passwords. Je tomu podobně. Víme o tom, že to není ideální a snad se nám to podaří v budoucnu zjednodušit.

- Jděte do Bankovního Režimu
- Otevřete Centrum zabezpěčení ikonkou Avastu na liště prohlížeče
- Kliknout Správci hesel
- Nastavte Avast Passwords (Avast Hesla)

Pomohlo?

Offline katrops

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 41
Re: automatické vyplňování v platebním režimu
« Reply #2 on: January 15, 2020, 06:10:42 PM »
1) Tak ten jazyk jsem nastavil. To už je OK. Díky.

2) To automatické vyplňování v platebním režimu ale stále nejde. V tom centrumu zabezpečení-spráci hesel, to mám zatržené.

    Když přepnu v prohlížeči do platebního režimu, tak mi v liště hned zmizne ikona (klič) Avast passwords.

Offline katrops

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 41
Re: automatické vyplňování v platebním režimu
« Reply #3 on: February 25, 2020, 07:38:20 PM »
Stále to nefunguje. Nevím co s tím. Automatické vyplňování je mi k ničemu, když to nejde v platebním režimu.

Nebo spíš naopak, platební režim je mi k ničemu, když tam nefunguje automatické vyplňování. Mám toho hodně a ruční vyplňování je zdlouhavé. Z hlavy si to nepamatuji a tak musím neustále kopírovat a vkládat ze správce hesel příhlašovací údaje a hesla.