Author Topic: zdublowana płatność za avast  (Read 2613 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline grzelis

  • Newbie
  • *
  • Posts: 3
zdublowana płatność za avast
« on: February 06, 2020, 06:37:59 PM »
Zakupilem produkt avasta 24.12.2019. zaplacilem karta debetowa. dostalem licencje. wszystko oki. przegladajac wyciag karty kredytowej powtarzam kredytowej nie debetowej zuwazyle ze 03.02.2020 pobrano oplate za program avasta. czytajac w jaki sposob mozna to anulowac musze podac numer zamowienia jak firma pobrala bo maja swoich dystrubutorow. jest to podane w mailu ktory powienienem dostac . przeszukalem cala poczte i nici. nic nie ma. dziwne jest to ze nie jest podana nazwa dystrybutora w opisie zlecenia na wyciagu tylko pisze "avast" a według nich powinno byc. 3 lata temu mialem ten sam problem ale moglem anulowac odnawianie i bedac doswiadczonym kupowalem licencje tylko na rok. szkoda pieniedzy . moze ktos pomoc
« Last Edit: February 06, 2020, 09:15:10 PM by grzelis »

Offline kajaborek1986

  • Newbie
  • *
  • Posts: 1
    • Złomowanie auta
Re: zdublowana płatność za avast
« Reply #1 on: April 09, 2020, 11:09:10 AM »
Czy udało się rozwiązać problem. Też mam taką sytuację iż płatność została podwójnie pobrana. Próbowałam skontaktować się z infolinią ale tam nikt nie odbiera. Bardzo możliwe że infolinia nie działa z powodu pandemii. Czy ktoś ma jeszcze pomysł jak można się z nimi skontaktować ?

Offline TECH-SAS

  • Avast reseller
  • Full Member
  • ***
  • Posts: 161
    • Sklep z oprogramowaniem antywirusowym
Re: zdublowana płatność za avast
« Reply #2 on: May 10, 2020, 01:08:42 PM »
Na tej stronie https://support.avast.com/pl-pl jest przycisk "Wniosek o zwrot kosztów".

PS. Na przyszłość polecam zakup u mnie.