Author Topic: nelze se připojit k serverům AVAST  (Read 2011 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline migel9

  • Newbie
  • *
  • Posts: 2
nelze se připojit k serverům AVAST
« on: April 15, 2020, 06:56:32 AM »
Dobrý den, přešel jsem na AVAST Premium. V pátek (10.4.) jsem si koupil licenci na 1 rok. Až do té doby vše šlo bez problémů, když jsem ale chtěl zadat licenční kód, tak mi psal program, že došlo k chybě. Zkusil jsem tedy aktivaci přes licenční soubor, ale na webových stránkách AVAST mi to ukazuje eror a chybu serveru. Tak jsem se uchýlil k poslední možnosti a to odinstalaci a nové instalaci programu. To jsem asi neměl dělat, protože instalace ani nenaběhne a píše mi chybu připojení k serveru... Takže jsem momentálně bez antiviru a free avast hlásí stejnou chybu. Prosím o pomoc, protože být bez antiviru není příjemná situace. Tím spíš, když si člověk zaplatí službu.

Díky

Offline Kamil1966

  • Newbie
  • *
  • Posts: 8
Re: nelze se připojit k serverům AVAST
« Reply #1 on: April 15, 2020, 07:39:44 AM »
Dobrý den,
ten postup popisujete trochu chaoticky. Měl jste tedy původně nějaký antivir, ten jste, předpokládám, nejdříve kompletně odinstaloval, následně jste nainstaloval Avast Premium a pokusil se zadat licenční kód. Když se Vám to nepovedlo, zkoušel jste to přes účet na webu, což se také nedařilo a následně jste tedy aplikaci odinstaloval (jak?) a znovu nainstaloval. Hned na to píšete, že Avast Free hlásí stejnou chybu. To jste tedy Avast Premium opět odinstaloval a nahradil Avastem Free, který Vám potom tu chybu hlásí?

Já bych v safe režimu Avast odinstaloval odinstalátorem. Korektně bych nainstaloval zakoupenou verzi Avast Premium a zadal licenční kód. Pokud by to z nějakého důvodu nešlo, kontaktoval bych přímo technickou podporu.

Offline migel9

  • Newbie
  • *
  • Posts: 2
Re: nelze se připojit k serverům AVAST
« Reply #2 on: April 15, 2020, 10:41:49 AM »
Dobrý den, zkusím jít tedy více systematicky. Nebo vlastně úplně jednoduše. Nejde mi nainstalovat AVAST Premium. Píše, že se nelze připojit k serverům. AVAST Free jsem oddinstaloval, protože jsem si myslel naivně, že hned nainstaluji premium a bude vyřešeno. Premium nainstalovat nejde a už nejde nainstalovat ani Free verze. Píše to stejnou chybu. Nelze se připojit k serverům ...

Offline Kamil1966

  • Newbie
  • *
  • Posts: 8
Re: nelze se připojit k serverům AVAST
« Reply #3 on: April 15, 2020, 05:29:21 PM »
Dobrý den,

já bych zkusil tento postup:
Stáhněte avastclear.exe
Restartujte systém Windows do Nouzového režimu
Spusťte nástroj aswclear.exe
Pokud jste instaloval Avast do jiného než výchozího adresáře, nalistujte jej
Stiskněte SMAZAT
Restartujte počítač
Zkuste znovu nainstalovat Avast Premium

Pokud to nepůjde, udělejte printscreeny chybových hlášek a pošlete na technickou podporu Avastu.