Author Topic: Po nejnovější aktualizaci Avast mi nejde vypínat počítač  (Read 2178 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline melamed

  • Newbie
  • *
  • Posts: 1
Mám Windows 7 Professional (legální verzi)

Offline petr.kolacek

  • Avast team
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 294
Re: Po nejnovější aktualizaci Avast mi nejde vypínat počítač
« Reply #1 on: May 19, 2020, 10:46:12 AM »
Mám Windows 7 Professional (legální verzi)

Dobry den. Dekujeme za zpravu, ale o takovem problemu nemame zadnou dalsi evidenci. V rychlosti provedeny test posledni verze Avast klienta na Windows 7 neukazal na zadny problem. Muzete proto, prosim, popsat problem s vypinanim pocitace trosku podrobneji?

1/ Jakou verzi Avastu pouzivate? (Menu -> O aplikaci -> Verze programu a definic)

2/ Jakym zpusobem pocitac vypinate a jak se nemoznost vypnuti projevuje? Je tam nejake chybove hlaseni nebo tak podobne?

3/ Pomohl by take nahled do prohlizece udalosti, zda tam nebude o danem problemu zminka:
* Start -> Prohlizec udalosti -> Protokoly systemu Windows -> Aplikace
* Start -> Prohlizec udalosti -> Protokoly systemu Windows -> System

Pokuste se podivat s ohledem na cas vypinani na souvisejici hlaseni. Pripadne filtrujte hlaseni chyb. Udalosti je mozne take exportovat pres prave tlacitko na polozky Aplikace nebo System a tyto nam pripadne poslat k analyze (to spolecne s log soubory Avast aplikace muzeme resit v dalsim kroku).

4/ Deje se dany problem opakovane - s kazdym vypinanim od vcerejsiho dne, nebo problem nastal pouze jednou?

Dekujeme predem za spolupraci.