Author Topic: Avast update helper  (Read 4903 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline potroublo

  • Newbie
  • *
  • Posts: 2
Avast update helper
« on: May 25, 2020, 07:10:16 PM »
Odinstaloval jsem Avast včetně použití Avastclear. Při instalaci Bitdefenderu mi vyskočí hláška, že v je v PC Avast update helper a pokud ho nedám pryč, tak instalace nebude pokračovat. Prohledal jsem, co jsem uměl a nic o updateru jsem nenašel.
Díky za pomoc

Offline petr.kolacek

  • Avast team
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 294
Re: Avast update helper
« Reply #1 on: May 26, 2020, 10:44:28 AM »
Odinstaloval jsem Avast včetně použití Avastclear. Při instalaci Bitdefenderu mi vyskočí hláška, že v je v PC Avast update helper a pokud ho nedám pryč, tak instalace nebude pokračovat. Prohledal jsem, co jsem uměl a nic o updateru jsem nenašel.
Díky za pomoc

Dobry den. Avast update helper souvisi s nasim produktem Avast Secure Browser (zabezpeceny prohlizec). Avast Antivir byl tedy spravne odebran pomoci nastroje Avast Clear. Je nutne kontaktovat vyrobce Bitdefenderu pro opravu detekce naseho klienta (za predpokladu, ze zmineny prohlizec je kompatibilni s jejich resenim a tudiz muze na pocitaci zustat), pripadne odinstalovat Avast Secure Browser.

Offline potroublo

  • Newbie
  • *
  • Posts: 2
Re: Avast update helper
« Reply #2 on: May 29, 2020, 12:27:55 PM »
V Přidat nebo odebrat programy Avast secure browser není.

Offline petr.kolacek

  • Avast team
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 294
Re: Avast update helper
« Reply #3 on: July 09, 2020, 10:40:01 AM »
V Přidat nebo odebrat programy Avast secure browser není.

Pokud v pocitaci neni zadny Avast Antivirus, ani Avast prohlizec (browser) - drive se jmenoval napr. SafeZone a presto je reportovan konfliktni Avast antivirus programem Bitdefender, je treba se obratit na dodavatele tohoto softwaru, aby sjednal napravu.