Author Topic: Číslo objednávky  (Read 13144 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline prokopes_

  • Avast team
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 244
Re: Číslo objednávky
« Reply #15 on: May 25, 2020, 07:01:07 PM »
Dobry den snažila som sa ale stále odomna pyta ID kod ktorý nemam

Dobry den, to nas mrzi. Mohla byste prosim potvrdit, ze jste ve zminenem formulari vybrala nasledujici moznosti?

  • "Vrácení peněz, zrušení předplatného, fakturace, platby nebo problémy s licencí"
  • "Potřebuji pomoci s jiným problémem s předplatným nebo fakturací"

Pokud zvolite tyto hodnoty, cislo objednavky by nemelo byt pozadovane.
« Last Edit: May 27, 2020, 01:40:04 PM by prokopes2 »

Offline Andrej39

  • Newbie
  • *
  • Posts: 1
Re: Číslo objednávky
« Reply #16 on: May 26, 2020, 03:57:52 PM »
Dobrý den,

Mám stejný problém jako pisatelé přede mnou. Byla mi bez jakékoliv dokumentace stržena částka 1 190 Kč, a to ve prospěch jakéhosi AVAST CYP ASSIST. Protože jsem si nic neobjednal a v e-mailu ani v programu není jakákoliv stopa po předplatném, nemůžu vyplnit ve formuláři číslo objednávky. Když vyplním samé nuly a formulář (spolu s připojeným popisem problému ve Wordu) odešlu, přijde mi automaticky generovaný e-mail žádající o více informací, a když tyto informace (ve formě výpisu z účtu) poskytnu a pošlu v odpovědi zpátky, vrátí se mi jen zcela identický e-mail. Mám výpis z účtu, spolu s popisem, vložit do nového formuláře? Nebo je možné nějakým způsobem skutečně kontaktovat živou osobu ve Vašem podpůrném týmu?

Předem děkuji za odpověď.

Offline prokopes_

  • Avast team
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 244
Re: Číslo objednávky
« Reply #17 on: May 28, 2020, 12:53:00 PM »
Dobry den Andrej39, pokud potrebujete kontaktovat nasi podporu a neznate cislo sve objednavky, pouzijte prosim tento formular a vyberte nasledujici moznosti (cislo objednavky nebude vyzadovano):
  • "Vrácení peněz, zrušení předplatného, fakturace, platby nebo problémy s licencí"
  • "Potřebuji pomoci s jiným problémem s předplatným nebo fakturací"