Author Topic: Avast Assist Neobjednaný  (Read 6960 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Michal Novák

  • Newbie
  • *
  • Posts: 2
Avast Assist Neobjednaný
« on: June 17, 2020, 10:55:04 AM »
Dobrý den,
14.6 proběhla z mého účtu platba za avast assist, který jsem si neobjednal. Cena 1850,-. Nepřišlo mi žádně potvrzení na email tudiž neznam ID objednavky. Rád bych se zeptal jestli je možne to nějak reklamovat, v programu mam napsano že aktivovanou mam pouze Free verzi programu, vlastně vubec nevím co se zaplatilo. Ukradl mi někdo udaje ke kartě ? nevim jak je to možné. Děkuji za odpověd.
Par udaju z platby
Variabilní symbol: 10280796
Specifický symbol: 101213001
ID transakce: 205-15062020 1086002127690
Popis pro mě: 20200615 PLATEBNÍ KARTY
Adresa | stát : ASSIST, Kypr
« Last Edit: June 17, 2020, 10:58:32 AM by Michal Novák »

Offline Michal Novák

  • Newbie
  • *
  • Posts: 2
Re: Avast Assist Neobjednaný
« Reply #1 on: June 17, 2020, 12:07:17 PM »
+ Odpověd podpory.

Dostal sem na email odpověd od podpory s tim že mi penize budou vraceny. Pry to bylo za zaplaceni Secure VPN. Ptam se jak je možné že za produkt který stojí 91,- měsíčne mi bylo strhnuto 1850,- což jsou skoro dva roky předplatného? A jak je možné že se mi produkt aktivoval aniž bych ho kupoval ?

Email
Dobrý den pane Nováku,

děkujeme Vám za kontaktování společnosti Avast. Rádi Vám pomůžeme.

Platbu v hodnotě 1850 Kč se nám podařilo dohledat jako provedenou na produkt Avast SecureLine VPN. Tato objednávka je zaregistrována na e-mailovou adresu s překlepem, kam byla zaregistrována zkušební verze programu v dubnu tohoto roku. Vzhledem k překlepu v e-mailové adrese Vám e-mail informující o blížícím se prodloužení nemohl být doručen.

Rádi bychom Vám tímto oznámili, že žádost na vrácení částky 1850 Kč je ve zpracování.

Během následujících 5 až 7 pracovních dní Vám budou peníze vráceny stejným způsobem, jakým byl nákup uskutečněn. Prosíme Vás o trpělivost a následnou kontrolu, zda byla částka v pořádku připsána na Váš účet.

V případě dalších dotazů nás neváhejte kdykoli kontaktovat.

S pozdravem

Petr Novák
Avast Zákaznická podpora
'

Děkuji za odpověd

Offline alena.brazdilova

  • Newbie
  • *
  • Posts: 1
Re: Avast Assist Neobjednaný
« Reply #2 on: August 13, 2021, 02:18:40 PM »
Dobrý den,

stalo se mi něco podobného, strhli jste mi dvě platby, bez toho aniž bych něco objednala a žádný e-mail mi nedošel.
Prosím, kontaktujte mě na mé e-mailové adrese, ráda bych situaci dořešila v soukromí.

Děkuji
Burešová

Offline kamilecek

  • Newbie
  • *
  • Posts: 3
Re: Avast Assist Neobjednaný
« Reply #3 on: August 16, 2021, 08:16:29 AM »
Pred rokem sem zaplatil kamaradovi antivir Avast pres PayPal a dnes se mi strhlo z Paypalu 1590 kc !!!

"Zaslali jste příjemci NILTASOFT LIMITED platbu ve výši 1,590.00 CZK" "Objednávka 35094273 v internetovém obchodě Avast"

Cely den se to pokousim reklamovat a bezuspesne, chodi jen maily od robotu, ze cislo objednavky je spatne a kdesi cosi !!!

Nikde zadny kontakt na skutecnou podporu, nic, jen boti odepisuji porad dokola nesmysly, ze cislo objednavky neni spravne.

Nejlepsi na tom je, ze ten kamos svuj notebook rozbil a Avast uz ani nepouziva.

Uz na to kaslu, celou noc to resim a nic z toho, za necele 4 hodiny vstavam do prace, zitra to zkusim vyresit primo pres PayPal !!!

Offline Lukáš210

  • Newbie
  • *
  • Posts: 1
Re: Avast Assist Neobjednaný
« Reply #4 on: August 16, 2021, 09:51:49 AM »
Dobrý den,

Stala se mi stejná věc, ​​strhli mi dvě platby, bez toho aniž bych něco objednal a žádný e-mail mi nedorazil.
Prosím, kontaktujte mě na mé e-mailové adrese, rád bych situaci dořešil v soukromí.
Děkuji Grebeň

Offline Milos

  • Avast team
  • Super Poster
  • *
  • Posts: 2293
Re: Avast Assist Neobjednaný
« Reply #5 on: August 16, 2021, 02:38:51 PM »
Dobry den,
o vraceni muzete zazadat zde: https://support.avast.com/cs-cz/contact/sales_refundsales?c=true

Milos

Offline kamilecek

  • Newbie
  • *
  • Posts: 3
Re: Avast Assist Neobjednaný
« Reply #6 on: August 16, 2021, 06:07:59 PM »
Dobry den,
o vraceni muzete zazadat zde: https://support.avast.com/cs-cz/contact/sales_refundsales?c=true

Milos

To už jsem dělal několikrát a bezvýsledně...

Offline kamilecek

  • Newbie
  • *
  • Posts: 3
Re: Avast Assist Neobjednaný
« Reply #7 on: August 17, 2021, 03:52:16 AM »
Cislo objednavky je tam jasne napsane, ale at to pisu tak jak to tam je, nebo podle toho ID faktury, bez toho "A" na zacatku, s tema nulama, bez nich, tak porad nic! Jak to tam mam teda napsat, pozpatku? Pravda, tak sem to jeste nezkousel.



Stejne tak e-mailovou adresu na PayPalu mam jednu a tu samou, na ktere mam i mail a na ktere sem se tady zaregistroval. Mate v tom neskutecny bordel, napada me, neni to snad schvalne?



Vypis z PayPalu sem posilal, dosla mi odpoved, ze je to nevyzadana posta?!

Jiz treti den se s tim veskery volny cas s**u a prestava me to bavit, pokud se to brzo nevyresi, tak to z vas zkusim vytahnout pres PayPal Dispute, sice me PayPal neco strhne, ale porad lepsi nez vam to nechat vsechno, za produkt, ktery ani nemam, tudiz nepouzivam a o jehoz automatickem prodlouzeni sem vubec nevedel!

Offline prokopes_

  • Avast team
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 234
Re: Avast Assist Neobjednaný
« Reply #8 on: August 18, 2021, 11:35:01 AM »
Dobry den, vidim, ze se nasi podpore mezitim podarilo situaci vysvetlit - tato objednavka byla evidovana pod jinou emailovou adresou.
Za komplikace se omlouvame.