Author Topic: dotaz  (Read 2164 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Pavel320

  • Newbie
  • *
  • Posts: 1
dotaz
« on: June 30, 2020, 01:30:20 PM »
Zdravím.
Jsem držitelem licence avast premium již delší dobu,ale stále se nemohu smířit s tím,že i když mám antivirus ve vyšší verzi,nemohu upgreadovat (pardon,neumím anglicky) ,upravovat,atd.prakticky nic.Ptám se:proč mi nabízíte,abych si neustále od vás něco kupoval?Já jsem si koupil vaši licenci,aby jste se o mě starali a ne,abych měl pořád hlavu v dlaních,jak mi píšete a děláte vykřičníky,že když si to od vás okamžitě nekoupím a nenainstaluji novinku,tak to asi vybouchne?Možná vám můj příspěvek přijde směšný,ale opravdu se domníváte,že vaše jednání je vůči laickým uživatelům korektní?
Jsem z vašeho chování velmi rozpačitý.Pokud mám tuto verzi s touto nabídkou,má mi v ní vše bez problémů fungovat a co jsem si z nějakých důvodů neobjednal,tak jsem to asi nechtěl a pokud bych změnil názor,tak bych se vám ozval.Doufám,že se u vás najde někdo,kdo mi za skvělý tým Avastu odpoví sem i na můj mail.Pavel 320.

Offline Milos

  • Avast team
  • Super Poster
  • *
  • Posts: 2293
Re: dotaz
« Reply #1 on: July 01, 2020, 11:48:52 AM »
Dobry den,
pokud nechcete videt nabidky na dalsi produkty, tak to jde vypnout v menu -> nastaveni -> obecne -> sdileni dat v sekci "nabidky".

Milos

Offline MartinZ

  • Advanced Poster
  • **
  • Posts: 1057
  • Product Manager
Re: dotaz
« Reply #2 on: July 01, 2020, 06:29:41 PM »
Dobry den, jsme si vedomi tohoto problemu, ze uzivatele necekaji po nakupu premiove verze nabidky na dalsi produkty. Pracujeme proto na novem produktu ktery bude kombinovat vsechny nase placene produkty do jednoho. V soucasne dobe to lze castecne vyresit zakoupenim balicku Avast Ultimate anebo vypnutim nabizeni jinych Avast produktu jak popisuje kolega Milos.