Author Topic: Avast brání ve spuštění hry  (Read 2974 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline danieljanak

  • Newbie
  • *
  • Posts: 2
Avast brání ve spuštění hry
« on: October 25, 2020, 10:01:46 AM »
Dobrý den,
Avast brání ve spuštění hry konkrétně se jedná o MMORPG hru Riders of Icarus. Abych mohl tuhle hru hrát tak musím vypnout všechny štíty Avastu. Já osobně si myslím že problém spočívá v antichetu co hra používá (nProtect GameGuard) kterej díky Avastu brání ve spuštění hry :(
Tenhle problém nemám jenom já, ale všichni známí co maj Avast tak musej u téhle hry ho vypnout. Ti co maj jiný antiviry tak žádnej problém nemají.
Podpora hry nám řekla že máme vypnout antivirus toť vše :(
Avast používám snad 10 let, ale jestli se tohle nějak nedá vyřešit tak jediná možnonost bude přejít na jinej antivirus  :-\

Prosím o nějakou radu jak tuhle hru hrát aniž bych musel mít vyplej Avast.
« Last Edit: October 25, 2020, 10:04:02 AM by danieljanak »

Offline ApoC

  • Avast team
  • Jr. Member
  • *
  • Posts: 29
Re: Avast brání ve spuštění hry
« Reply #1 on: October 29, 2020, 09:26:30 AM »
Dobrý den,

zkoušel jste přidat vyjímku pro spostitelný soubor hry? Toto ve věštšině prípadů problém vyřeší bez nutnosti vypínat celý AVAST! produkt.

Pěkný zbytek dne

Offline danieljanak

  • Newbie
  • *
  • Posts: 2
Re: Avast brání ve spuštění hry
« Reply #2 on: October 30, 2020, 02:02:29 PM »
Ano zkoušel jsem přidat vyjímku jak pro soubory hry tak i pro celej Steam kde je hra nainstalována a bohužel to nefunguje  :(

Offline ApoC

  • Avast team
  • Jr. Member
  • *
  • Posts: 29
Re: Avast brání ve spuštění hry
« Reply #3 on: November 02, 2020, 05:59:56 PM »
Dobrý den,

vyjimka musí být přidána přímo na .EXE soubor,v tomto případě nestačí vyjímka na adresář.

Nicméně dnes jsem hru zkoučel s AVAST! Free 20.8 a čerstvou instalací hry ze Steamu a vše běželo bez jakýchkoliv vyjímek.