Author Topic: Vrácení peněz a zrušení předplatného.  (Read 2212 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Michaela Kalinová

  • Newbie
  • *
  • Posts: 1
Vrácení peněz a zrušení předplatného.
« on: November 16, 2020, 08:21:02 PM »
Dobrý den,

Dnes jsme zjistila 16.11.2020, že mi z platební karty bylo dne 15.11.2020 strženo 790,- korun za Avast. Jsem si zcela jistá, že jsem vědomě nic takového neplatila a zcela určitě ani platit nechtěla! Proto jsem využívala verzi "free". Dále je mi s podivem, že jsem nedostala žádnou zprávu do mailu a to ani, že mi bude něco strženo nebo potvrzení o platbě, prostě nic! (kontrolovala jsem i spam a mailový koš). Tedy abych byla přesná. Email byl plný reklamních mailů, ale žádný hodnotný. Na radu svého IT kolegy z práce jsem se připojila na učet Avast. Kde jsem si nejdříve musela resetovat heslo, abych následně zjistila, že v předplatném není žádný záznam. A po přečtení informace v účtu Avast jsem tedy zkontrolovala i mobilní aplikaci s téže výsledkem. Takže jsem na rozpacích, jak se společnost Avast dostala k údajům mojí platební karty. S ohledem na informaci z webových stránek společnosti Avast, si myslím, že jsem velice nespojená a chci využít vrácení peněz ve 30-ti denní lhůtě od nákupu.

Pro snadnější identifikaci transakce a urychlení celého procesu uvádím informace získané z el. bankovnictví:
KARETNÍ TRANSAKCE
částka: 790,-
platební karta: XXXX-XXXX-XXXX-9246
reference. platby 6139560453
obchodní místo: AVASTASSIST, CYP
poznámka: AVAST ASSIST, CYP

Za kladné vyřízení předem děkuji.

S pozdravem
Michaela Kalinová
« Last Edit: November 16, 2020, 08:24:39 PM by Michaela Kalinová »

Offline prokopes_

  • Avast team
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 244
Re: Vrácení peněz a zrušení předplatného.
« Reply #1 on: November 20, 2020, 12:35:14 PM »
Dobrý den, vaše objednávka byla zadaná pro emailovou adresu s překlepem. Emaily související s objednávkou proto byly zaslány na jinou emailovou adresu a licence se nespárovala s vaším účtem.

Příslušnou objednávku jsme nyní dohledali a platbu vám vrátíme. Za nedorozumění se omlouváme.