Author Topic: Odinstalování Avast Secure z iOS, kdy nefunguje běžný postup  (Read 2571 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline nikola.laurier

  • Newbie
  • *
  • Posts: 2
Dobrý den,

nemohu odinstalovat Avast Secure free verzi z mého Macbooku. Všude v nápovědách je jen postup jak odinstalovat pomocí odinstalačního programu Avast z Microsoft, ale ne z iOS.

Když otevřu program a kliknu na Odinstalovat, systém hlásí, že je program otevřený a používaný. Pouze zavřít program nepomáhá.
Zkoušela jsem i stáhnout a nainstalovat program znovu, ale systém hlásí, že program je již nainstalovaný.
Z Library jsem už smazala všechny složky a program stále běží.

Předem moc děkuji za radu jak program odinstalovat.
Nikola

Offline lukas.hasik

  • Avast team
  • Advanced Poster
  • *
  • Posts: 929
  • Product manager of Avast Security for Windows
Re: Odinstalování Avast Secure z iOS, kdy nefunguje běžný postup
« Reply #1 on: November 19, 2020, 11:13:11 AM »
Dobry den, v aplikacnim menu programu je polozka "Odinstalovat". Aplikacni menu je videt v horni liste vasi obrazovky, kdyz je otevreny program Avast Security.
Detaily pro odinstalaci vcetne nahledu zde - https://support.avast.com/cs-cz/article/Uninstall-Mac-Security/
Quality is also a feature.

Offline nikola.laurier

  • Newbie
  • *
  • Posts: 2
Re: Odinstalování Avast Secure z iOS, kdy nefunguje běžný postup
« Reply #2 on: November 21, 2020, 12:46:28 AM »
Dobrý den, děkuji za odpověď. Bohužel tento klasický postup právě nefunguje. Systém stále hlásí, že Avast "is running", přestože jsem ho zavřela. Některé složky Avast aplikace byly odstraněny do koše. Snažila jsem se nainstalovat Avast znovu, ale systém hlásí, že je již nainstalovaný... Stále mám ikonu programu v horní liště ukazující, že program běží.