Author Topic: VPN skusobna doba 60 dni  (Read 2144 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline varga_marek

  • Newbie
  • *
  • Posts: 2
VPN skusobna doba 60 dni
« on: January 07, 2021, 06:37:33 PM »
Zdravim vsetkych,
riesim taky problem pred koncom roku 2019 som sa prihlasil na vyskusanie Avast VPN.
Požadovali paypal učet ale tvrdili že 60 dni zdarma.
Tak som zadal a dvakrat mi to spadlo , že nedošlo paypal prepojeniu.
Takže som to neriešil .
Ake bolo moje prekvapanie ked som zistil že na začiatku roka  mi stiahli 89,99 euro pretože som si to predplatil. Meno firmy mi nič nehovorilo tak som patral ďalej a zistil som že je to Avast.
Napisal som na support že ich služby nevyužívam že chcem peniaze späť.
Zatiaľ sa neozvali .
Na paypale som objavil funkciu "SIPO" že mi to automaticky strhava peniaze a to už je iná pesnička, samzorejme to nie je firma Avast ale digitalriver.

Offline prokopes_

  • Avast team
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 234
Re: VPN skusobna doba 60 dni
« Reply #1 on: January 12, 2021, 11:57:08 AM »
Dobry den, za toto nedorozumeni se omlouvame. Situaci jsem proveril v databazi objednavek a mohu potvrdit, ze vase predplatne je stale aktivni - propojeni vaseho uctu PayPal tedy probehlo v poradku, prestoze vam pripojeni "spadlo".

Obchod Digital River je skutecne distributor sluzeb Avastu, jak uvadime na strance Prodej a fakturace – Časté dotazy ("Jak ve výpisu z platební karty rozpoznám nákupy Avastu?")

Pod vasi emailovou adresou ale neevidujeme zadny support pozadavek. Kontaktoval byste, prosim, nasi podporu na teto adrese? https://support.avast.com/cs-cz/contact/sales_other_general_pc_avast-premium-security (v policku "Cislo objednavky" muzete vyplnit nulu)

Dekuji,