Author Topic: zrušenie predplatného  (Read 2639 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline jangoc19

  • Newbie
  • *
  • Posts: 3
zrušenie predplatného
« on: January 06, 2021, 07:15:37 PM »
Dnes mi  z bankového účtu odišlo celkovo 94,98 eur za dva produkty Avast-u, ktoré som si vôbec neobjednal. Chcel som ich zrušiť štandardným postupom na mojom Avast-webovom účte, ale v menu "My Subscriptions" mi vypisuje, že "No subscriptions here, yet." Vie mi niekto poradiť, kde je problém a ako na to? Ďakujem Jan

Offline janostanek

  • Newbie
  • *
  • Posts: 3
Re: zrušenie predplatného
« Reply #1 on: January 08, 2021, 05:14:43 PM »
stalo se mi to v loni .... nasrali mě a někde v mém účtu si schovali číslo karty a automaticky si to strhli. Nějak jsem našel a číslo karty zrušil. Teď jsem zaplatil zase (chci si zaplatit když Já chci, ne když oni si usmyslí!) a je tam drobným napsáno že si automaticky budou strhávat. Hledám kde jsem to zrušil (už si to nepamatuji. Dám ti pak vědět)

Offline janostanek

  • Newbie
  • *
  • Posts: 3
Re: zrušenie predplatného
« Reply #2 on: January 08, 2021, 05:26:46 PM »
Našel jsem to zde: https://support.avast.com/cs-cz/contact/sales_autorenewal       tam zadáš číslo bjednávky co ti došlo v mailu a zadáš zrušit aut. předplatné.

Offline jangoc19

  • Newbie
  • *
  • Posts: 3
Re: zrušenie predplatného
« Reply #3 on: January 09, 2021, 10:50:41 AM »
Vďaka za reakciu. Problém je v tom, že som nedostal žiadny mail s potvrdením objednávky, čiže nemám ani ID, ktoré žiadajú na každom formulári pri vrátení peňazí. Okrem toho, ako som spomínal, na mojom Avast-účte mi stáe vypisuje, že nemám predplatený žiadny produkt... KATASTRÓFA!!!

Offline prokopes_

  • Avast team
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 234
Re: zrušenie predplatného
« Reply #4 on: January 12, 2021, 11:42:39 AM »
Dobry den, situaci jsem proveril v databazi objednavek a pravdepodobne se jedna o preklep v emailove adrese pri vyrizovani objednavky. Vidim, ze jste jiz spravne kontaktoval nasi podporu, vas pozadavek brzy vyresime.

Za toto nedorozumeni se omlouvame.