Author Topic: Prosím o rady.  (Read 3969 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Werca

  • Newbie
  • *
  • Posts: 1
Prosím o rady.
« on: May 09, 2021, 09:24:32 AM »
Dobrý den, píšu sem poprvé. A to s prosbou. Potřebuji pomoc/poradit od někoho zkušeného. Ve čtvrtek mi iPhone psal, že moje hesla unikli. Co jsou prostě v mém mobilu. Byl tam Facebook, instagram atd. Včera večer mi najednou Avast začal posílat upozornění na vetřelce nebo tak něco .(za půl hodinky asi 200 zpráv)  Začínalo to asi na m. Pod tim bylo napsané například blocked divné pismena a třeba instagram. Pokud to napsalo nějakou aplikaci už jsem se tam nedostala. Nevím jak to funguje. Mám ten neplacený. A nikdy jsem se s ničím takovým nesetkala. Ty účty mi fungují. Jen z toho mobilu jsem se nikam nemohla dostat. Vyndala jsem sim a vypla . Nevím co dál. Nikde na internetu jsem nic nevyčetla a když se někomu tohle stane, jak má pak vědět co dělat, když nikdo nikam nenapsal nic . Prosím o pomoc a rady! 🙏

Offline prokopes_

  • Avast team
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 234
Re: Prosím o rady.
« Reply #1 on: May 11, 2021, 05:24:34 PM »
Dobry den, pro reseni tohoto problemu bude pravdepodobne treba zaslat snimky obrazovky s upozornenimi Avastu. Protoze by tyto snimky mohly obsahovat citlive informace, doporucuji kontaktovat primo nasi podporu na teto strance: https://support.avast.com/cs-cz/contact/paid_ios_avast-mobile-security-premium-for-ios

Offline max S

  • Newbie
  • *
  • Posts: 1
Re: Prosím o rady.
« Reply #2 on: August 17, 2021, 03:28:33 PM »
Dobrý den, mám dotaz na placené SMS. Je normální, aby si telefon (android) po obdržení opakované nevyžádané zprávy na předplatnou službu sám smskou několikrát odpovídal "ano" i s potvrzovacím heslem? V krátkém sledu stejnou částku 99 Kč každou jiné koncové společnosti.

Offline prokopes_

  • Avast team
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 234
Re: Prosím o rady.
« Reply #3 on: August 18, 2021, 11:41:04 AM »
Dobry den, pokud se jedna o Android zarizeni, melo by byt mozne zobrazit detaily o odeslane zprave "Ano". V tomto menu by melo byt viditelne, ktera konkretni aplikace tuto zpravu odeslala. Prislusnou aplikaci doporucuji odinstalovat nebo zakazat. Urcite take zkontrolujte, ktere aplikace maji opravneni cist a odesilat SMS.

Je pravdepodobne, ze jste byl prihlasen k opakovane platbe. Pro zruseni techto plateb doporucuji kontaktovat vaseho operatora.