Author Topic: Tragické prodlužování licencí a podpora v nedohlednu.  (Read 2714 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Marekk

  • Newbie
  • *
  • Posts: 1
Tragické prodlužování licencí a podpora v nedohlednu.
« on: December 08, 2021, 05:33:53 PM »
Tak se rok s rokem sešel a opět jsme byli nuceni prodloužit licence AVG Business dvěma firmám ...

Vloni se povedlo, že Avast díky identické URL prodloužil pouze jedné firmě a to dvakrát. Po nějaké relativně krátké komunikaci s technickou podporou se to během pár dní "vyřešilo" tak, že prostě sloučili dvě firmy pod jedno licenční číslo, ubrali rok a zvedli počet licencí. Na příčinu celého problému jsem upozornil a doufal jsem, že tenhle problém nebudu už muset řešit.

Rok je pryč a je to tu znovu! Když pošlete email na prodloužení jen jedné firmě, tak ho prostě člověk použije dvakrát.
Ta stránka se nikde neptá, ani neupozorní, jestli chcete přikoupit licence, nebo prodloužit stávající počet a pokud nemáte nějaké hlubší povědomí o tom, jak tohle funguje, tak člověk nemá šanci zjistit, že ikdyž vyplnil jiný název firmy, IČO atd, že tu licenci kupuje někomu jinému. A jelikož jsme to potřebovali zaplatit za dvě firmy a za jednu dokonce na dvakrát (bláhově jsem se domníval, že bych to mohl rozdělit na tři sety licenčních čísel), tak máme teď k jednomu licenčnímu číslu x licencí na rok, y na dva, z licencí na tři roky a nejmenovaný počet, kde AVG hlasí, že nemá dostatečný počet licencí.

Problém jsem nahlásil před více jak týdnem, třemi různými tickety, protože ani na jeden nepřišlo potvrzení, že by byl přijat (ne, ani do spamu, ani na jiný email). Na třetí ticket jsem dostal strohou odpověď, že problém řešíte .... proboha, vždyť je to přepsání pár čísel a řešíte to více jak týden, zatím co licence expirují.

Byli byste tak laskaví a konečně vyřešili ticket #14546950 ???

Omlouvám se za jízlivost, ale tohle prostě nejde jinak. Na další email už opět nikdo nereagoval, česká hotline není, UK je asi jen přesměrovaná do USA, nebo nevím, proč dopoledne spí také. Odpoledne se tam pro změnu dovolat nedá a pravidelně to člověku ukončuje hovor. Řeším s Vámi nějaký problém už cca po čtvrté a pokaždé je to nejhorší dostupnost technické podpory, co jsem kdy potkal. Pořádně reagujete snad jen tady, když Vám to člověk rozmázne na sklo.

Když počítám i soukromé, tak máme u Vás (AVG/Avast) více jak 30 licencí v průměru min. +10 let. Nemůžeme si dovolit nechat jediné PC bez antivirové ochrany ani den! Buď konečně něco dělejte, nebo v nejbližších dnech zažádáme o vrácení peněz a půjdeme definitivně jinam!