Author Topic: neoprávněně stržená platba bez objednání či upozornění  (Read 15119 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Dr.10

  • Newbie
  • *
  • Posts: 3
Re: neoprávněně stržená platba bez objednání či upozornění
« Reply #15 on: November 22, 2022, 09:07:48 AM »
Tento problém mám aj ja. 21.11.2022 mi z účtu odišla platba vo výške  65.83€,-, pričom sa jedná o platbu kartou.

Cez túto dobu som bol doma a nič som nikde kartou neplatil, ani na internete. Mám free verziu Avastu.

Prosím o vrátenie čiastky späť na môj účet. V emailu od vás žiadné potvrdenie platby či objednávky nemám a u transakcie nemám žádné údaje. Neviem, za čo som zaplatil...

Offline prokopes_

  • Avast team
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 234
Re: neoprávněně stržená platba bez objednání či upozornění
« Reply #16 on: November 22, 2022, 09:33:45 AM »
Tento problém mám aj ja. 21.11.2022 mi z účtu odišla platba vo výške  65.83€,-, pričom sa jedná o platbu kartou.

Cez túto dobu som bol doma a nič som nikde kartou neplatil, ani na internete. Mám free verziu Avastu.

Prosím o vrátenie čiastky späť na môj účet. V emailu od vás žiadné potvrdenie platby či objednávky nemám a u transakcie nemám žádné údaje. Neviem, za čo som zaplatil...
Dobry den, doporucuji kontaktovani nasi podpory na strance: https://support.avast.com/cs-cz/contact/sales_other_general_pc_avast-premium-security

Offline samko1.mudry

  • Newbie
  • *
  • Posts: 1
Re: neoprávněně stržená platba bez objednání či upozornění
« Reply #17 on: November 22, 2022, 07:35:30 PM »
.

Offline Dr.10

  • Newbie
  • *
  • Posts: 3
Re: neoprávněně stržená platba bez objednání či upozornění
« Reply #18 on: November 22, 2022, 07:38:32 PM »
Uz som vam zaslal 2 tickety s ID:16959248 a ID:16957153. Zatial bez akejkolvek odozvy.
Tento problem pokladam za dost vazny a preto dufam ze sa moje peniaze dostanu na povodne miesto.

Vopred Dakujem za odpoved.

Mudry Samuel

Offline Nikolas

  • Newbie
  • *
  • Posts: 1
Re: neoprávněně stržená platba bez objednání či upozornění
« Reply #19 on: December 14, 2022, 09:10:22 PM »
Dobrý den. Dne 5.12. mi odešlo z učtu 1850kč od firmy avast. Žádné předplatné jsem si neprodloužil, nedošel mi ani email z čislem objednávky. Psal jsem na podporu již 5.12. a doposud mi nepřišla žádná odpověď. Prosím o vyřešení.

Offline rekv

  • Newbie
  • *
  • Posts: 1
Re: neoprávněně stržená platba bez objednání či upozornění
« Reply #20 on: December 20, 2022, 10:08:37 AM »
Dobry den,
pred rokem jsem zakoupil Avast Ultimate pro 10 zarizeni. Byl jsem ubezpecen, ze pak mi dojde jen email o prodlouzeni licence. Email dosel, ale na jiny produkt - Avast Ultimate pouze pro 1 zarizeni. Vsiml jsem si toho az po zaplaceni. Psal jsem primo na support a min tyden zadna odpoved ohledne reseni problemu. Jsem uz opravdu nastvany !!! Dnes jsem zazadal o vraceni penez. Nasledne jsem si koupil novou licenci pro tech 10 zarizeni - mimochodem prodlouzeni licence (1 zarizeni) bylo drazsi nez nova licence pro 10!!!!!! Muze mi nekdo vysvetlit tuhle katastrofalni strategii smerem ke stavajicimu zakaznikovi?
Odepise mi takz nekdo ze supportu konecne?!

Offline michtomcany

  • Newbie
  • *
  • Posts: 1
Re: neoprávněně stržená platba bez objednání či upozornění
« Reply #21 on: December 22, 2022, 04:56:56 AM »
Dobrý den, prosím vás, pred istou dobou som si aktivoval produkt na skúšobnú dobu, a že týždeň pred uplynutím, mi príde upozorňovací mail o tom. Keďže mi nič neprišlo, ani spam ani nikde, nemal som ako vedieť že mi uplynula doba skúšobnej doby a boli mi stiahnuté peniaze z karty :( a to dokonca 2x v rovnakej hodnote vo výške cez 72€. V podpore netuším, ako požiadať o vrátenie týchto peňazí, keďže išlo až o dve strhnuté platby ( + neviem dohľadať číslo objednávky, pravdepodobne som mail s ID objednávky omylom vymazal :( ) poradíte mi prosím ako postupovať? Produkt som totiž nemal v pláne predĺžiť a využívať ho

Offline Milos

  • Avast team
  • Super Poster
  • *
  • Posts: 2293
Re: neoprávněně stržená platba bez objednání či upozornění
« Reply #22 on: January 09, 2023, 12:10:34 PM »
Dobry den,
pro zruseni predplatneho a vraceni penez zkuste https://support.avast.com/contact/sales_refund/sales/?c=true

Milos

Offline mlcoch.marek

  • Newbie
  • *
  • Posts: 1
Re: neoprávněně stržená platba bez objednání či upozornění
« Reply #23 on: January 26, 2023, 08:18:52 AM »
Dobrý den,
rád bych využil tohoto vlákna a zeptal se, zda-li mne podpora avastu bude kontaktovat do "dvou pracovních dní" například již dnes, kdy je to 9-tý (kalendářní) den od vytvoření požadavku?! Pokud jsem se trefil do celo-závodní dovolené, tak je škoda, že o tom v mailu nebyla zmínka...

Využil jsem "výhodné" nabídky a předplatil si Váš produkt, nicméně nedošlo k "propojení / navázání" apod. s tím stávajícím, takže jsem pár měsíců měl zaplacenou licenci na stejnou věc prakticky 2x. Ok beru, dejme tomu, nicméně jsem měl za to, že jsem automatickou obnovu toho starého zrušil a ejhle došlo ke stržení peněz - při následné kontrole jsem opravdu žádné potvrzení na mailu skrze zrušenou obnovu nenašel, ok asi jsem udělal další chybu a při předchozím pokusu o ukončení automatické obnovy něco nezatrhnul / neodeslal / nepotvrdil, ok, může se stát. Nicméně teď už je to více jak týden od vytvoření požadavku na vrácení peněz a nikdo se neozval a peníze zpět nemám...
Stejně mi přijde alibistické, že automaticky obnovíte produkt, o kterém víte, že není využíván... a ještě mi drze nabídnete slevu AŽ když obnovu ruším.

potvrzujeme, že jsme obdrželi vaši žádost (17295475)
Typ žádosti:    Chci vrátit peníze
ID objednávky:    104553972000
E-mail:    mlcoch.marek@seznam.cz

ID objednávky: 119332683200; 1390,- Kč

Nedaří se mi nikde najít telefon nebo aspoň generický e-mail na podporu, tak Vám bohužel musím a potřebuji plevelit fórum...