Author Topic: neoprávněně stržená platba bez objednání či upozornění  (Read 15224 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline INTERDE

  • Newbie
  • *
  • Posts: 1
neoprávněně stržená platba bez objednání či upozornění
« on: December 12, 2021, 11:14:02 AM »
Dobrý den,

včera 11.12.2021 mi bylo strhnuto z karty 1190,- Kč. Žádný email s fakturou, tudíž ani číslem objednávky, díky kterému bych předplatné mohla zrušit, mi nikdy nepřišel. Nemám ani aktivační kód k předplatnému, nehledě na to, že jsem si ani nic neobjednávala. Chtěla bych vrátit peníze, jelikož mi byla stržena neoprávněně, nebyla jsem na ni upozorněná, nemám k ní žádné doklady, ani jsem neměla možnost jí zrušit.

11.12.2021
Blokace platební kartou
****7740 AVAST ASSIST CY

Děkuji za vyřízení,
Fouňová Lenka
lenkafounova@seznam.cz


Offline sony.fik

  • Newbie
  • *
  • Posts: 1
Re: neoprávněně stržená platba bez objednání či upozornění
« Reply #1 on: March 21, 2022, 12:14:32 PM »
Mám stejný problém , už se vám někdo ozval ?

Offline kutiss.cz

  • Newbie
  • *
  • Posts: 1
Re: neoprávněně stržená platba bez objednání či upozornění
« Reply #2 on: March 27, 2022, 08:50:34 PM »
Taky se přidávám k stěžovatelům. Dnes mně strhli 1190 Kč. Bez upozornění, objednávky atd. Rozumný mail na zaslání stížnosti neexistuje.

Offline Milos

  • Avast team
  • Super Poster
  • *
  • Posts: 2294
Re: neoprávněně stržená platba bez objednání či upozornění
« Reply #3 on: March 29, 2022, 03:59:44 PM »
Dobry den,
kontaktujte, prosim, nasi podporu na https://support.avast.com/cs-cz/contact/

Milos

Offline averee86

  • Newbie
  • *
  • Posts: 1
Re: neoprávněně stržená platba bez objednání či upozornění
« Reply #4 on: April 01, 2022, 11:37:08 AM »
Dobrý den, kontaktoval jsem zakaznickou podporu a přišla mi odpověď. Na vrácení peněz je 30dni od objednávky a že žádám až po uplynutí této lhůty. Objednávka je z 30. 3. 2022 takže s dnešním dnem to jsou tři dny od objednávky. Tak kam se mám obrátit tedy? Děkuji Bogdan Pilch

Offline prokopes_

  • Avast team
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 244
Re: neoprávněně stržená platba bez objednání či upozornění
« Reply #5 on: April 07, 2022, 12:16:33 PM »
Dobry den, za toto nedorozumeni se omlouvame, na vraceni penez do 30 dni mate samozrejme plny narok. Na problem jsem upozornil kolegy, kteri vas budou brzy kontaktovat pres email.

Dekuji,

Offline Anna24

  • Newbie
  • *
  • Posts: 1
Re: neoprávněně stržená platba bez objednání či upozornění
« Reply #6 on: May 22, 2022, 10:11:36 PM »
Dobrý den, mám stejný problém. 20.5. mi byla stržena částka 1690 aniž bych cokoliv objednávala. Formulář jsem již vyplnila, ale přišla mi automaticky generovaná zpráva s požadavkem na další informace. Nemám ani číslo objednávky, ani na email mi nic nepřišlo, jen se mi z karty strhla částka. Prosím o urychlené vyřešení! Anna Kačabová

Offline prokopes_

  • Avast team
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 244
Re: neoprávněně stržená platba bez objednání či upozornění
« Reply #7 on: June 03, 2022, 01:03:39 PM »
Dobrý den, mám stejný problém. 20.5. mi byla stržena částka 1690 aniž bych cokoliv objednávala. Formulář jsem již vyplnila, ale přišla mi automaticky generovaná zpráva s požadavkem na další informace. Nemám ani číslo objednávky, ani na email mi nic nepřišlo, jen se mi z karty strhla částka. Prosím o urychlené vyřešení! Anna Kačabová
Dobry den, omlouvam se za pozdni odpoved. Vidim, ze se vse jiz podarilo vyresit s nasi podporou a Vase platba byla vracena.
Pokud mate dalsi dotazy, nevahejte se obratit na nasi podporu na teto strance: https://support.avast.com/cs-cz/contact/sales_other_general_pc_avast-premium-security

Offline Tomáš33

  • Newbie
  • *
  • Posts: 1
Re: neoprávněně stržená platba bez objednání či upozornění
« Reply #8 on: June 07, 2022, 02:22:26 PM »
Dobrý den, mám problém,  5.6.2022 mi byla stržena částka 1850 kč, aniž bych cokoliv objednával. Bez upozornění, objednávky atd. Rozumný mail na zaslání stížnosti neexistuje. Nemám ani číslo objednávky, ani na email mi nic nepřišlo, jen se mi z karty strhla částka. Prosím o urychlené vyřešení!

Offline prokopes_

  • Avast team
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 244
Re: neoprávněně stržená platba bez objednání či upozornění
« Reply #9 on: June 15, 2022, 09:22:42 AM »
Dobrý den, mám problém,  5.6.2022 mi byla stržena částka 1850 kč, aniž bych cokoliv objednával. Bez upozornění, objednávky atd. Rozumný mail na zaslání stížnosti neexistuje. Nemám ani číslo objednávky, ani na email mi nic nepřišlo, jen se mi z karty strhla částka. Prosím o urychlené vyřešení!
Dobry den. Vidim, ze se problem podarilo vyresit s nasi podporou a Vase platba byla vracena.
Pokud mate dalsi dotazy, doporucuji kontaktovani nasi podpory na strance: https://support.avast.com/cs-cz/contact/sales_other_general_pc_avast-premium-security

Offline Ivan35

  • Newbie
  • *
  • Posts: 2
Re: neoprávněně stržená platba bez objednání či upozornění
« Reply #10 on: September 24, 2022, 09:02:19 PM »
Mam poskodeny počítač. Produkt nechcem. Ale platbu mi stiahlo. Písal som už štvrtý krát, že chcem vrátiť peniaz, ale všetko ignorujú.

Offline Jan100

  • Newbie
  • *
  • Posts: 1
Re: neoprávněně stržená platba bez objednání či upozornění
« Reply #11 on: October 02, 2022, 03:41:55 PM »
Dobrý den.

Podobný problém. Stržena částka, požádáno o vrácení, sice email o potvrzení přišel, ale žádné peníze se nevrátily, nikdo nereaguje.... ID žádosti 16415398.

Stropek

Offline prokopes_

  • Avast team
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 244
Re: neoprávněně stržená platba bez objednání či upozornění
« Reply #12 on: October 05, 2022, 01:23:50 PM »
Mam poskodeny počítač. Produkt nechcem. Ale platbu mi stiahlo. Písal som už štvrtý krát, že chcem vrátiť peniaz, ale všetko ignorujú.
Dobry den, vasi zadost jsem nasel a vidim, ze jste neodpovedel na nas email. Kolegy jsem nicmene pozadal, aby se vam co nejdrive ozvali. Za nedorozumeni se omlouvame.

Dobrý den.

Podobný problém. Stržena částka, požádáno o vrácení, sice email o potvrzení přišel, ale žádné peníze se nevrátily, nikdo nereaguje.... ID žádosti 16415398.

Stropek
Dobry den, vidim ze se vam mezitim podarilo kontaktovat kolegy na Facebooku, kteri jiz situaci resi. Za zminene potize se omlouvame.

Offline Ines6

  • Newbie
  • *
  • Posts: 2
Re: neoprávněně stržená platba bez objednání či upozornění
« Reply #13 on: October 22, 2022, 03:29:53 PM »
Dobrý den,
mám úplně stejný problém.
prosím o vrácení penez a zrušení všeho u AVASTU.
děkuji.

Offline prokopes_

  • Avast team
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 244
Re: neoprávněně stržená platba bez objednání či upozornění
« Reply #14 on: October 24, 2022, 12:22:52 PM »
Dobrý den,
mám úplně stejný problém.
prosím o vrácení penez a zrušení všeho u AVASTU.
děkuji.
Dobry den Ines6, za zminene potize se omlouvame. Nase podpora vas bude co nejdrive kontaktovat emailem vramci pozadavku cislo 16781305.