Author Topic: Pełna Avast Premium Security a na pasku WIN pokazuje - NIE MASZ OCHRONY  (Read 2359 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Radosław2

  • Newbie
  • *
  • Posts: 1
Witam,
Potrzebowałbym wskazówki o co chodzi z Avastem, którego wykupiłem w pełnej wersji na rok na 10 urządzeń. Wcześniej miałem wersję Free, a jeszcze wcześniej też wersję premium, ale już nie pamiętam w jakiej konfiguracji. Program nie był odinstalowywany. Kiedy Avast był tylko w wersji Free, to było wszystko ok i nie było problemu.

Po wykupieniu rocznej subskrypcji na Avast Premium Security na 10 urządzeń na ikonie Avasta na pasku Windows 10, jest biały "x" w czerwonym kółku i jak się najedzie na ikonę pokazuje: ! Avast Premium Security - Nie masz ochrony. Jedyne co zauważyłem to to, że jak kliknę w ikonę i otworzy się strona aplikacji Avast, na pierwszym ekranie mam - Ochrona haseł jest wyłączona i pomimo klikania - WŁĄCZ, nie udaje się jej włączyć.

Czyżby coś się zalęgło w komputerze przed zakupem tej wersji i pomimo zakupu niby zwiększonej ochrony nic nie znajduje podczas skanowania, a ochrony brak? Trochę nie rozumiem tego, może ktoś pomoże w temacie?
Domyślam się, że jak coś jest w komputerze to jakąkolwiek wersję się dokupi, dalej może być problem.