Author Topic: Avast 7 - problémový nejen sandbox  (Read 10975 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Tonyen

  • Guest
Avast 7 - problémový nejen sandbox
« on: February 26, 2012, 10:05:58 PM »
Oproti verzi 6 souborový štít verze 7 si nepamatuje co už kontroloval. Neustále dokola kontroluje ovladač UPS - musel do vyjímek.
Při spuštění Acronisu , 602SQL , ... zareaguje sandbox a Avast spadne, Windows XP Pro jsou zralý na reset.
s instalací (aktualizací) na verzi Avast7 rozhodně vyčkejte do vydání nové opravené verze. Já se také vrátil k bezproblémové verzi 6.

arborad

  • Guest
Re: Avast 7 - problémový nejen sandbox
« Reply #1 on: March 01, 2012, 06:27:30 PM »
Presne tak, akože nechápem, načo vypustili takúto neotestovanú verziu, veď ju testovali strašne krátko, to sa dalo čakať, že budú s ňou problémy. Už ma to štve akože aj ten sandbox. Nedokážem nainštalovať jeden pos.... program, pretože mi to stále otvára v sandboxe. Akože nehnevajte sa ale toto by nemalo takto byť. Avast 6 bol špičkový, sedmička zatiaľ stojí za prd.

Béňa

  • Guest
Re: Avast 7 - problémový nejen sandbox
« Reply #2 on: March 01, 2012, 08:39:33 PM »
Už ma to štve akože aj ten sandbox. Nedokážem nainštalovať jeden pos.... program, pretože mi to stále otvára v sandboxe. Akože nehnevajte sa ale toto by nemalo takto byť. Avast 6 bol špičkový, sedmička zatiaľ stojí za prd.
Při spouštění podezřelého programu avast! nejprve provede analýzu (vyběhne modré okno v pravém dolním rohu) a poté můžete dole vybrat buď otevření v sandboxu, které avast! doporučje nebo to můžete otevřít normálně (na vlastní riziko).

Mimochodem, o jakou instalaci programu se jedná, Mohlo by to pomoci.

Offline chocholo

  • Poster
  • *
  • Posts: 645
  • BSC, GSC, MCP
    • Avast
Re: Avast 7 - problémový nejen sandbox
« Reply #3 on: March 02, 2012, 12:31:41 PM »
Toto by mělo být vyřešeno v betaverzi nové verze avastu, odkazy ke stažení jsou na http://forum.avast.com/index.php?topic=94790.0

Tonyen

  • Guest
Re: Avast 7 - problémový nejen sandbox
« Reply #4 on: March 03, 2012, 09:20:05 PM »
Už ma to štve akože aj ten sandbox. Nedokážem nainštalovať jeden pos.... program, pretože mi to stále otvára v sandboxe. Akože nehnevajte sa ale toto by nemalo takto byť. Avast 6 bol špičkový, sedmička zatiaľ stojí za prd.
Při spouštění podezřelého programu avast! nejprve provede analýzu (vyběhne modré okno v pravém dolním rohu) a poté můžete dole vybrat buď otevření v sandboxu, které avast! doporučje nebo to můžete otevřít normálně (na vlastní riziko).

Mimochodem, o jakou instalaci programu se jedná, Mohlo by to pomoci.

Není to až tak úplně jednoduché jak píšete. Například při pokusu o spuštění Acronisu a následné volbě spustit normálně Avast spadl a Windows bylo nutno natvrdo resetovat. Bohužel, nemohu si dovolit testovat nové (nespolehlivé) verze.