Author Topic: avast free firewall  (Read 6480 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

C4M3L

  • Guest
avast free firewall
« on: June 09, 2012, 05:18:46 PM »
dobrý den,

chci se zeptat, jestli plánujete vytvoření free firewallu, jelikož ostatní softwarové firmy, které se zabývají problematikou zabezpečení PC mají vždy v záloze free verzi.
Jelikož jsem s Vaším programem spokojený a chci, aby moje win 7 nechránil jen firewall od Microsoftu. A nechci shánět klíče na avast internet security, protože zase proti Vám by to byla drzost.

Navíc věřím ve Vaše produkty, a nechci do mého PC cpát nějaké neznámé a neodzkoušené programy, které by mohly akorát uškodit.

Nemusí to být full verze jako v avast internet security, ale osekaná, abych prostě viděl, co přes moje připojení lítá a atd.

Doopravdy byste mě potěšili.

S přáním hezkého dne


C4M3L

Béňa

  • Guest
Re: avast free firewall
« Reply #1 on: June 16, 2012, 09:42:16 AM »
Podle mého názoru stačí Windowsácký firewall, ve Windows Vista/7 je už obousměrný a pokud zakážete příchozí připojení, tak běžný domácí uživatel se nemusí bát.
Windows XP mají sice jednosměrný-příchozí firewall, když dáte Nepovolovat výjímky, tak to taky postačí.

Nicméně špatný nápad by to nebyl, nicméně možná by bylo lepší, kdyby avast! nevnucoval instalaci google chromu, nenabízel změnu domovské stránky a neotravoval různými nabídkami...

C4M3L

  • Guest
Re: avast free firewall
« Reply #2 on: June 20, 2012, 02:03:06 PM »
Podle mého názoru stačí Windowsácký firewall, ve Windows Vista/7 je už obousměrný a pokud zakážete příchozí připojení, tak běžný domácí uživatel se nemusí bát.
Windows XP mají sice jednosměrný-příchozí firewall, když dáte Nepovolovat výjímky, tak to taky postačí.

Nicméně špatný nápad by to nebyl, nicméně možná by bylo lepší, kdyby avast! nevnucoval instalaci google chromu, nenabízel změnu domovské stránky a neotravoval různými nabídkami...

no já osobně google používám a dávám si vždy vlastní instalaci a tyhle věci vypínám, njn, špatný nápad to není, ale stejně nebude nikdy vyhověno