Author Topic: Webový štít  (Read 4943 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

HappyAlligator

  • Guest
Webový štít
« on: August 18, 2012, 06:49:51 PM »
Dobrý den
Asi před měsícem jsem reinstaloval windows a od té doby mi nešel zapnout v Avastu webový štít.
Několikrát jsem avast přeinstaloval ale pořád jsem měl stejné potíže, konkurenční antiviry mi nešli nainstalovat, tlačítko ZAPNOUT a OPRAVIT neragují.
Z obav že mám na počítači vir jsem ho testoval, nic nenašel a některé soubory nemohl antivir otestovat.
Děkuji za odpověď :)

Béňa

  • Guest
Re: Webový štít
« Reply #1 on: August 19, 2012, 09:46:23 PM »
avast! odinstalujte pomocí odinstalační pomůcky - návod s odkazy zde: https://support.avast.com/index.php?languageid=2&group=cze&_m=knowledgebase&_a=viewarticle&kbarticleid=1063#idt_02
Pak akorát doporučím stáhnout a nainstalovat CCleaner (při instalaci odmítněte volbu instalovat google chrome), s ním vyčistit disk a registr od zbytků a avast! zkusit znovu nainstalovat. Při instalaci opět odmítněte instalaci google chrome.
Pokud ten Webový štít stále nepůjde, tak avast! odinstalujte přes tu odinstalační utilitku a buď nainstalujte strou dobrou verzi 4.8, myslím, že je ještě podporovaná nebo prostě zvolte jiné freeware antivirové řešení, například Microsoft Security Essentials...