Author Topic: po instalaci avastu se nelze přihlásit do win  (Read 2386 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

REDACTED

  • Guest
po instalaci avastu se nelze přihlásit do win
« on: December 05, 2014, 08:22:06 AM »
Dobrý den, prosím o radu. Přeinstaloval jsem PC (win 8.1) po instalaci avastu se nelze přihlásit. Zpočátku jsem nevěděl kde je problém, ale po 5 reinstalu jsme si jistý, že problém způsobí instalace avastu. Po druhém restartu PC, zkončím na obrazovce "vítejte" :(

Offline Milos

  • Avast team
  • Super Poster
  • *
  • Posts: 2294
Re: po instalaci avastu se nelze přihlásit do win
« Reply #1 on: December 05, 2014, 09:01:04 AM »
Dobry den,
jakou verzi Avastu instalujete (Free/Pro/IS)? A jake komponenty instalujete (Jen stity nebo i dalsi tooly jako NG, Browser Cleanup, Firewall, etc.)?

Milos

REDACTED

  • Guest
Re: po instalaci avastu se nelze přihlásit do win
« Reply #2 on: December 05, 2014, 09:08:13 AM »
Instaluji Free na čistou instalaci systému. Pouze se doinstalují ovladače GK a systémové aktualizace (automaticky). Žádné cleany a podobné nesmysly nepotřebuji. Chci jen čistý systém s antivirem.

Offline Milos

  • Avast team
  • Super Poster
  • *
  • Posts: 2294
Re: po instalaci avastu se nelze přihlásit do win
« Reply #3 on: December 05, 2014, 09:27:09 AM »
OK, diky za info, Nareportoval jsem to na QA na provereni.

Milos

Offline jursa

  • Avast team
  • Jr. Member
  • *
  • Posts: 39
Re: po instalaci avastu se nelze přihlásit do win
« Reply #4 on: December 05, 2014, 04:40:59 PM »
Dobry den,

velmi zajimavy problem. K analyze bychom potrebovali vypis pameti z okamziku, kdy pocitac vytuhne a obrazovka "vitejte" nikdy neskonci.
Muzete prosim aplikovat na vas pocitac tento registr http://uloz.to/xfnkqUYX/crashonctrlscroll-zip, pocitac restartovat, navodit problem a v okamziku zatuhu 2x zmacknou ctrl + scroll lock (http://support.microsoft.com/kb/927069) ?
Nasledne se vytvori ve slozce C:\Windows soubor MEMORY.DMP, ten bych potreboval poslat.

Diky moc,
D.