Author Topic: GRIMEFIGHTER nie wlancza sie!!!!  (Read 3171 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

REDACTED

  • Guest
GRIMEFIGHTER nie wlancza sie!!!!
« on: June 06, 2015, 02:07:54 PM »
Ten Program z tego co widzę na forum to jakieś dziadostwo. Zapłaciłem za licencje  jak wielu , a tu nic!! może z 40 restartów w ciągu niedługiego czasu i ani razu się To nie włączyło!!

REDACTED

  • Guest
Re: GRIMEFIGHTER nie wlancza sie!!!!
« Reply #1 on: July 22, 2015, 09:39:44 PM »
Ten Program z tego co widzę na forum to jakieś dziadostwo. Zapłaciłem za licencje  jak wielu , a tu nic!! może z 40 restartów w ciągu niedługiego czasu i ani razu się To nie włączyło!!

tak samo i u mnie 2 razy sie właczył i dowidzenia, nawet nie mogę sprawdzić subkrypcji na moim koncie, bo tam jej nie ma. Poproszę o zwrot 84 zł!!!! Poki co awast szantażuje mnie ,żeby wykupić jeszcze4 coś tam po awast premium.Nie wykupiłam to w miedzyczasie rozpirzono mi dokładnie program w kompie!!! Zacznę ostrzegać wszystkich dookoła przed tym krętactwem!!!


REDACTED

  • Guest
Re: GRIMEFIGHTER nie wlancza sie!!!!
« Reply #3 on: July 26, 2015, 09:25:55 PM »
Zakupiłem licencję na CleanUp 16-07-2015 na rok, niestety pocieszyłem się tym doskonałym programem kilka dni. Po przejściu kilku burz nad naszym miastem i brakami w zasilaniu prądem zmuszony byłem przywracać system Windows 7 z kopii zapasowej. Kilka razy próbowałem aktywować program otrzymanym kodem aktywacyjnym. Nic z tego... otrzymuje komunikat: Osiągnięta została dopuszczalna liczba przeprowadzonych aktywacji. Co mam zrobić w tej sytuacji?