Author Topic: Avast blokuje wejście na moją stronę  (Read 3976 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

REDACTED

  • Guest
Avast blokuje wejście na moją stronę
« on: December 06, 2015, 10:47:03 AM »
Avast (jako jedyny antywirus) blokuje wejście na moja stronę www.abc-ogrodzenia.pl
W przypadku wpisania adresu bezpośrednio pojawia się zagrożenie URL:Mal , natomiast przy wpisaniu całego adresu w google i klikniecia na jedn z odnośników z listy wyszukiwania pojawia się HTML:RedirME-inf [Trj] 
Stronę sprawdziłem skanerami i nie jest pokazane żadne zagrożenie. Wcześniej nie byłem tego świadom gdyż ciągle używam kasperskyego.
Strona jest wykonana w word press.
Czy jest jakieś rozwiazanie które umożliwi zlikwidowanie tego zagrożenia, gdyż potencjalni klienci nie mogą wejść na moją witrynę.


REDACTED

  • Guest
Re: Avast blokuje wejście na moją stronę
« Reply #2 on: December 06, 2015, 04:05:13 PM »
Mógłbyś mi to przełożyć na język zwykłego śmiertelnika tzn. co musze zrobić aby ten problem zlikwidować?

REDACTED

  • Guest
Re: Avast blokuje wejście na moją stronę
« Reply #3 on: January 03, 2016, 11:35:07 AM »
Czy może ktoś podpowiedzieć jak usunąć (zmienić, naprawić) podejrzany kod na stronie.
http://evuln.com/tools/malware-scanner/www.abc-ogrodzenia.pl
Strona nie została wykonana przeze mnie, a osoba , która ją zrobiła nie odpisuje na maile.
Mam dostęp do word pressa, prosiłbym o wskazówki w jaki sposób mógłbym to naprawić.


REDACTED

  • Guest
Re: Avast blokuje wejście na moją stronę
« Reply #5 on: January 03, 2016, 11:00:49 PM »
Nie działa, jakiś inny pomysł aby to naprawić?

Offline TECH-SAS

  • Avast reseller
  • Full Member
  • ***
  • Posts: 161
    • Sklep z oprogramowaniem antywirusowym
Re: Avast blokuje wejście na moją stronę
« Reply #6 on: June 22, 2016, 08:27:58 AM »
Jeśli wgranie nowszego jQurey nie pomaga to musiał bym mieć dostęp do zaplecza / FTP żeby pomóc.
Proszę się odezwać na PW, gdyż jak widzę problem nadal występuje.