Author Topic: AVAST jde do kopru  (Read 2376 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

REDACTED

  • Guest
AVAST jde do kopru
« on: February 08, 2016, 08:10:06 PM »
Tak vážení v Avastu, Váš poslední produkt pro rok 2016 je totální zmetek. Chtěl jsem Vás podpořit a zakoupit si plnou verzi Avastu, dokonce jsem si ji i objednal o víkendu. Pak jsem aktualizoval svoji starou verzi ze září 2015 na ten nový zmetek 2016. Používám virtuální stroje a po instalaci verze Avast 2016 se mi všechny virtuály začali blokovat, sít se cukala, internet nešel prohlížet, video nešlo přehrávat. Po aktualizaci virtual Boxu, vytvoření nových virtualizací pořád stejná situace. Pak jsem si vzpomněl na tu aktualizaci AVASTU. Okamžitě šla instalace z disku - a hle vše jede jako víno, virtuály v pohodě. Abych byl chráněn než se rozhodnu pro náhradu, naistaloval jsem verzi Avastu z dubna 2015 a vše je taky v pořádku.

Takže verze pro rok 2016 se Vám nepovedla. Takže Vám děkuji za zkažené odpoledne a někdy možná naschle.

REDACTED

  • Guest
Re: AVAST jde do kopru
« Reply #1 on: February 08, 2016, 11:38:52 PM »
Ahoj,
bohužel po updatu Avastu na verzi 11.1.2253 z 2.2.2016 mám problémy s hardwarovou virtualizací ve VirtualBoxu taky. Ostatní popisované trable jsem nezaznamenal.
Bezvýsledně jsem zkoušel nejnovější testbuild VirtualBoxu (5.0.15-105294). Hardwarová virtualizace prostě nejede.
Nesměle odhaduji, že vývojáři Avastu možná dělali nějaké úpravy virtualizace Sandboxu a volačo se tím pojebalo. :p Tak mě napadlo....zkusím Avastu zakázat hardwarovou virtualizaci (viz. "řešení problémů" -> "povolit hardwarovou virtualizaci"), ale tohle asi nebude ta správná dlouhodobá cesta.
Jak se dá provést downgrade Avastu na verzi předešlou té z 2.2?

REDACTED

  • Guest
Re: AVAST jde do kopru
« Reply #2 on: February 09, 2016, 12:08:23 AM »
Tak poté, co jsem Avastu zakázal hardwarovou virtualizaci, tak Virtual Box opět jede jak správně má. Ale jak moc jsem tím Avastu ublížil, to netuším.

REDACTED

  • Guest
Re: AVAST jde do kopru
« Reply #3 on: February 09, 2016, 07:41:15 AM »
11.1.2253
HV povolená.Vše v pořádku.
Windows XP SP3