Author Topic: Nr rach. z zamówienia nie jest przypisany do Digital River World Payments AB  (Read 3774 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

REDACTED

  • Guest
Próbowałam kilkukrotnie dokonać płatności za zamówiony promocyjny Avast Pro Antivirus lecz za każdym razem pracownicy banku informowali, że numer rachunku podany w zamówieniu przesłanym mailem od Avast
NIE jest przypisany do Digital River World Payments AB lecz do JP Morgan Chase Bank London BR.
Nie mogłam skontaktować się z działem pomocy w celu wyjaśnienia tej rozbierzności, bo albo serwer nie łaczył, albo nie mogłam się zalogować wprzez przeglądarkę, a czas uciekał.
Pracownik mojego banku poinformował mnie dodatkowo, że skoro bank odbiorcy, to PKOBP Centrum Bankowości Detalicznej - BIS, to żadnych kłopotów z zaksięgowaniem wpłaty nie będzie o ile trasnsakcja zostanie dokonana w dowolnym oddziale tego banku.
Wczoraj - z uwagi na na zbliżający się ostateczny termin płatności - zdecydowałam się zaryzykować i dokonać wpłaty na nr rach. podany w mailu od Avast.
Pracownica banku PKOBP poinformowała mnie, że podana kwota zostanie zaksięgowana natychmiast(!), ale nr rach. odbiorcy przypisany jest do JP Morgan Chase Bank London BR. Zapłaciłam.
Teraz nie wiem o co właściwie chodzi z tymi nazwami odbiorców opłaty za Avast Pro Antivirus, czy faktycznie zapłaciłam za ten produkt i gdzie ewentualnie zgłaszać jeśli nic z tej transakcji nie wynikinie,
tj. nie otrzymam od Avast w ciągu 14 dni żadnej wiadomości w tym temacie.
 

REDACTED

  • Guest
tez sie dałem wykiwac - zapłaciłem przelewem i czekam....
czy ktokolwiek z firmy avast to czyta?

REDACTED

  • Guest
Witam mam problem zapłaciłem za licencje avast  08-08- 2017r. 84 zł digital River World Payments Ab  Odbiorca PKOBP Centrum Bankowosci Detalicznej Bis
Numer rachunku: 31144011010000000007592825 w tytuł przelewu wpisałem 4717030048 do tej pory czekam i żadnego mejla nie mam z kodem przedłużającej licencji Czy ktoś jest wstanie mi pomóc.