Author Topic: Cleanup  (Read 2799 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

REDACTED

  • Guest
Cleanup
« on: April 07, 2016, 07:44:53 PM »
Dnes jsem pouzila sluzbu Clean up a po restartovani pocitace se vymazalo veskere nastaveni , napr. hlavni obrazovka,
 vcetne  ceske klavesnice atd. Nelze opravit. Co s tim?
« Last Edit: April 07, 2016, 08:01:13 PM by sovilo »

REDACTED

  • Guest
Re: Cleanup
« Reply #1 on: April 08, 2016, 05:51:51 PM »
Mě Čištění počítačů smazalo na XP - Program Files  :-(((

REDACTED

  • Guest
Re: Cleanup
« Reply #2 on: April 30, 2016, 07:14:30 PM »
Mě CleanUp nefunguje vůbec, chce pořád platbu, filuta, ačkoliv je zaplacený. Na minulém PC vše chodilo jak mělo, s touhle verzí na Win10 a jiném PC je všechno špatně.

Offline Endt

  • Avast team
  • Full Member
  • *
  • Posts: 141
Re: Cleanup
« Reply #3 on: May 02, 2016, 04:11:28 PM »
Dobry den,

Cleanup by mel pri kazde akci vytvaret bod obnoveni, pokud nastanou problemy je mozne se vratit zpet prave pres windows body obnovy.
O tom, ze by program mazal to co by nemel nevime, pokud to nastane, moc by nam pomohlo kdyby jsme meli cely obsah slozek C:\ProgramData\AVAST Software\Avast\log a C:\ProgramData\AVAST Software\Avast\GrimeFighter2 k dispozici.
Pokud mate licenci, neni problem ji vlozit do noveho pc napriklad pres my.avast ucet. Vice informaci naleznete zde: https://www.avast.com/cs-cz/faq.php?article=AVKB211

V pripade jakychkoliv dotazu mne kontaktujte zde na foru, popripade soukromou zpravou.

Diky,
B.

REDACTED

  • Guest
Re: Cleanup
« Reply #4 on: May 03, 2016, 02:30:02 PM »
ENDT - to se stalo mě, já pííp jsem si spustil čištění prohlížečů a na XP mi to smazalo 90% dat z Program Files. Windows bylo nepouzitelné. Na XP byly chyby Avastu dosti časté, tak jsem musel povýšit na W8. To jsem pak chtěl Avast podpořit a zakoupil jsem si plnou verzi, která ovšem NEFUNGOVALA. Safe zone vypínalo AVAST. Stránky nešly načítat - do vypnutí Avastu. Tak jsem požádal o vrácení peněz a zase 14 dní problémů aby jste peníze vrátili, půlka webu v angličtině :-(  No nic, jde to s Avastem s kopce. Dnes mám koupený již pořádný antivir, který hned od instalace jede a FUNGUJE bez problémů.